Koncert i promocja płyty

3 marca 2020

W niedzielę (8 marca) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie (w Dniu Kobiet), stowarzyszenie „Chrząszczowy Gród” organizuje podsumowanie projektu „Co brzmi w trzcinie?”, które będzie połączone z promocją płyt zespołów „Koromysło – Folk Maszyna ze Szczebrzeszyna” oraz „Szczebrzeskiej Kapeli Podwórkowej”.

Continue reading

Zaproszenie na koncert

7 stycznia 2020

W czwartek (9 stycznia) w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbędzie się „Koncert zimowy” w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie.

Continue reading

Spotkanie opłatkowe (zdjęcia)

23 grudnia 2019
Foto: Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie

W niedzielę (22 grudnia) na rynku miejskim w Szczebrzeszynie odbyło się „Spotkanie opłatkowe”. Zaprosili na nie mieszkańców Henryk Matej, burmistrz Szczebrzeszyna oraz Zbigniew Złomańczuk, przewodniczący rady miejskiej.

Continue reading

Świąteczna choinka już świeci na rynku (zdjęcia)

7 grudnia 2019
Foto: Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie

W czwartek (5 grudnia) Henryk Matej – burmistrz Szczebrzeszyna, Zbigniew Paprocha – wiceburmistrz Szczebrzeszyna oraz Zbigniew Złomańczuk – przewodniczący Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie, dokonali uroczystego rozświetlenia bożonarodzeniowej choinki i innych świątecznych iluminacji na rynku miejskim w Szczebrzeszynie. W uroczystości wzięło udział wielu mieszkańców miasta i gminy.

Continue reading