O portalu

O PORTALU
Portal Informacyjny Szczebrzeszyn.info, to ogólnoinformacyjny dziennik internetowy, który jest zarejestrowanym tytułem prasowym. Założony został w 2004 roku przez Tomasza Gaudnika.

Głównym jego celem jest przekazywanie naszym czytelnikom najświeższych informacji związanych z gminą Szczebrzeszyn i gminami sąsiednimi.

Szczebrzeszyn.info to popularny portal informacyjny. Od października 2012 r. do września 2013 r. System statystyk Webalizer odnotował prawie 12 milionów wywołań naszej strony. W tym samym okresie system zarejestrował ponad pół miliona wizyt unikatowych użytkowników. Miesięcznie portal odwiedza średnio 60 tys. użytkowników głównie z Polski, ale także z wielu innych krajów świata.

Jako pierwsi na Zamojszczyźnie zaczęliśmy dodawać do publikowanych informacji także autorskie wideo z naszego kanału na YouTube, który założyliśmy w grudniu 2007 roku.

W 2011 r. po raz pierwszy w historii Szczebrzeszyna ( i zamojskich mediów elektronicznych) przeprowadziliśmy z rynku miejskiego transmisję wideo 'na żywo” z Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Chrząszcz”.
Zajmujemy się także nagłaśnianiem różnych wydarzeń oraz przekazywaniem relacji z imprez kulturalnych lub sportowych.

Staramy się także promować gminę Szczebrzeszyn w internecie, podobnie jak wspieramy medialnie instytucje, firmy i ludzi tutaj działających.

Przez wiele lat wspieraliśmy i nadal chcemy wspierać bezinteresownie, różne pozytywne działania.

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA