REKLAMA

REKLAMUJ SIĘ NA NASZYM PORTALU!

Dlaczego warto reklamować się na portalu Szczebrzeszyn.info ?
Może dlatego, że z informacjami docieramy do 95 procent mieszkańców gminy Szczebrzeszyn. Mamy czytelników także w gminach sąsiednich : Sułów, Zwierzyniec, Radecznica, Nielisz czy Zamość.

Co miesiąc portal odwiedza prawie 10 tys. unikalnych użytkowników, liczba wizyt wynosi około 20 tys., a łączna liczba odsłon w miesiącu dochodzi do 1 mln.
Nasi Czytelnicy są w wielu miejscach w Polsce i na świecie. Są to obecni lub dawni mieszkańcy Szczebrzeszyna, którzy mieszkają lub pracują m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Holandii, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Kanadzie, Norwegii, Irlandii i wielu innych krajach jak np. Brazylia, Australia, Arabia Saudyjska czy Izrael.

Poprzez reklamę na Szczebrzeszyn.info dotrzesz do konkretnej grupy klientów i osób zainteresowanych Twoją działalnością.

To na Szczebrzeszyn.info trafia większość turystów, którzy chcą przyjechać do Szczebrzeszyna i w naszych serwisach szukają adresów noclegów czy punktów gastronomicznych. Jesteśmy w pierwszej trójce największych wyszukiwarek internetowych świata.

Oferujemy umieszczenie na naszych stronach reklamę w formie banerów graficznych, materiałów wideo, artykułów sponsorowanych.

Wykonujemy także profesjonalne strony internetowe od prostych „wizytówek” po rozbudowane portale firmowe.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o reklamę dla swojej firmy. Ceny ustalamy indywidualnie.

reklama@szczebrzeszyn.info

Nasze statystyki z 12 miesięcy :

indeks

 

REKLAMA W NASZYCH POZOSTAŁYCH SERWISACH:

Roztocze Szczebrzeszyńskie” (turystyka)

Roztocze Zachodnie” (turystyka)

Szczebrzeszyn – portal dla turystów

 

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA