REKLAMA

Zderzenia aut na ul. Zamojskiej

Foto: Policja

W czwartek (11 lutego) tuż przed godz. 15., na ul. Zamojskiej w Szczebrzeszyn, zderzyły się dwa samochody marki Fiat.

Czytaj dalej
REKLAMA

Sprzęt do wytwarzania środków odurzających oraz susz roślinny u 32-latka

Foto: Policja

Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał 32-latek, policjanci ze Szczebrzeszyna znaleźli środki odurzające w postaci suszu roślinnego, a na posesji sprzęt, wykorzystywany do uprawy konopi innych niż włókniste.

Czytaj dalej

Policjanci poszukiwali starszego mężczyzny, który wyszedł z domu w środku nocy w samej piżamie

W środku nocy, 82-latek z gminy Szczebrzeszyn, wyszedł z domu w piżamie i udał się w nieznanym kierunku. Został odnaleziony dzięki szybkiej akcji poszukiwawczej policjantów ze Szczebrzeszyna.

Czytaj dalej

Starsza pani nie dała się oszukać fałszywemu wnuczkowi i policjantowi

W poniedziałek (18 stycznia) fałszywy wnuk i policjant chcieli wyłudzić od mieszkanki Szczebrzeszyna 10 tys. zł, ale 87-latka wykazała się czujnością i nie dała się nabrać oszustom.

Czytaj dalej

Zwierzyniec: Ktoś wyrzucił szczeniaki w lesie. Poszukuje tej osoby policja

Foto: Policja

Mężczyzna, spacerując po lesie w Zwierzyńcu znalazł szczeniaki. Osobę, która porzuciła pieski poszukuje policja. Jeden szczeniak nie przeżył.

Czytaj dalej

18-latek ukradł ze sklepu artykuły spożywcze, uderzył ochroniarza i uciekł

W jednym ze sklepów spożywczych przy ul. Targowej w Szczebrzeszynie, doszło do kradzieży artykułów spożywczych. Jak się później okazało, dokonał jej 18-latek ze Szczebrzeszyna, który nie płacąc za towar wyszedł ze sklepu, a próbującego go zatrzymać ochroniarza uderzył dwukrotnie w głowę.

Czytaj dalej

Bodaczów: Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką

Foto: Policja

We wtorek (24 listopada) rano, na drodze krajowej nr 74 w Bodaczowie doszło do groźnie wyglądającego zderzenia czołowego samochodu osobowego marki mitsubishi z pojazdem ciężarowym scania.

Czytaj dalej

18-latek z Szczebrzeszyna włamał się do miejskiego szaletu

Foto: Policja

Mieszkaniec Szczebrzeszyna w wieku 18 – lat włamał się do miejskiej toalety, która znajduje się w oficynie Ratusza. Po wyłamaniu zamka, wyciągnął z kasety ok. 200 zł w bilonie. Do znajdującej się przy toalecie kamery pokazał obraźliwy gest.

Czytaj dalej

Przedmieście Szperówka: Wypadek na zakręcie. Kierowca z promilami

Foto: Policja

W środę (21 października) przed północą, kierujący audi 44-latek z gm. Zwierzyniec, na łuku drogi w Przedmieściu Szperówka udzerzył w znak drogowy i słup informacyjny GDDKiA a później dachował. Był nietrzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Czytaj dalej

Kilkakrotnie dachował i wylądował w rowie

Foto: Policja

W piątek (2 października), około godz. 6.30 na drodze krajowej nr 74 w Przedmieściu Szperówka, doszło do dachowania seata, którym kierował 21-latek z gminy Radecznica.

Czytaj dalej

Posiadali środki odurzające

Policjanci znaleźli podczas kontroli drogowej środki odurzające u kierowcy (20-latka) i pasażera (23-latka) oraz w samochodzie, którym się poruszali.

Czytaj dalej
CZYTAJ TAKŻE