reklama

Urząd kupił nowe auto – Szczebrzeszyn.info – wiadomości, informacje, reportaże, wywiady, zdjęcia, wideo

Nowy samochód UM. Foto: Tomasz Gaudnik

Nowy samochód UM. Foto: Tomasz Gaudnik

Pięciodrzwiowa toyota verso będzie woziła urzędników ze Szczebrzeszyna. Ośmioletnia skoda octavia, która do tej pory służyła włodarzom – zepsuła się.

 

Nowa toyota, to pojazd typu minivan, może pomieścić 7 osób i rozpędzić się do ponad 180 km/h.

Ceny nowej toyoty verso zaczynają się od 75,9 tys. zł.

Burmistrz Szczebrzeszyna ogłosił jednocześnie ustny przetarg na sprzedaż zepsutej skody octavii (ma uszkodzony silnik) za kwotę 12,7 tys. zł (razem z podatkiem VAT). Przetarg ma się odbyć 15 września o godz. 12. w sali konferencyjnej urzędu. Wadium w wysokości 10 proc. należy wpłacić do 14 września.

Szczegóły przetargu i sprzedawanego pojazdu

Czytaj także:

Skomentujesz?

5 odpowiedzi na „Urząd kupił nowe auto”

  • Ooo to ładnie się wozicie państwo, a dożynki były główną zabawą tego roku :). Powodzenia oby tak dalej ;_____________;. !

  • I teraz w ramach przejrzystości takich zakupów powinny być dostępne wszystkie, powtarzam- wszystkie- informacje odnośnie tego auta. Płacicie za to więc macie prawo znać szczegóły.

  • zajefajnie…. odrzucacie wnioski o umorzenie 50zł za śmieci…..oddalacie wnioski i stypendia dla dziecka bo przekroczyło sie dochód o 2 zł….a samochodzik za 80tyś pyk i jest …. uczciwość ;D spoko…..

  • Pewnie w starym aucie jest zapchany jakiś filtr i w opisie jest,że zepsuty silnik.A nabywcą tego auta będzie pracownk UMiG lub ktoś z rodziny.Pozdrawiam.Jeśli się mylę to od razu zapytam gdzie można się dowiedzieć o usterkach tego auta i kto je zdiagnozował?

    • Powyżej masz podświetlony link do sprzedawanej Skody -‚szczegóły przetargu i sprzedawanego pojazdu’ ,tam jest opinia rzeczoznawcy – natomiast nowe auto to nadal zagadka.

reklama

reklama
OSTATNIO KOMENTUJECIE