Warsztaty gitarowe w szkole muzycznej

14 marca 2016

plakat_muzyczna_2016

Arkadiusz Czajka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Szczebrzeszynie zaprasza nauczycieli i uczniów klas gitary regionu lubelskiego do wzięcia udziału w „REGIONALNYCH WARSZTATACH GITAROWYCH”.

Impreza odbędzie się w dniach 21-22 marca br. w nowej siedzibie szkoły muzycznej przy ul. Zamojskiej 70 C w Szczebrzeszynie.

W programie m.in. spotkania w gronie pedagogów i uczniów w celu wymiany poglądów, uczestniczenie w lekcjach mistrzowskich i wykładach. Zajęcia poprowadzą : dr hab. Marek Nosal z AM w Katowicach oraz mgr Dariusz Michałowski konsultant CEA.

W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy uczniowie klas gitary szkół muzycznych I i II stopnia regionu lubelskiego (decyduje kolejność zgłoszeń).

W poniedziałek, 21 marca, o godz. 18.30 odbędzie się recital gitarowy w wykonaniu mgr Krzysztofa Warzochy absolwenta AM w Katowicach w klasie prof. Wandy Palacz.

W czasie warsztatów będzie można zobaczyć wystawę instrumentów lutniczych braci Malinowskich, gitar marki LaMancha oraz akcesoriów firmy D’Addario.

Do pobrania :

karta zgłoszenia

pismo przewodnie

regulamin

 

Skomentujesz?