Zwierzyniec : Bruneci zagrają dla zwierzynieckich pań

9 marca 2016
Foto : Ofensywa Brunetów

Foto : Ofensywa Brunetów

Będzie poetycko i świątecznie. Zespół Ofensywa Brunetów wystąpi w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Zwierzyńcu. Koncert odbędzie się w czwartek (10 marca) w ramach miejscowych obchodów Dnia Kobiet.

 

To wydarzenie będzie prezentem dla aktywnych pań z miasta i gminy Zwierzyniec. Bo takich niezwykłych kobiet w gminie nie brakuje (i nigdy nie brakowało). Działają w kołach gospodyń wiejskich, miejscowych stowarzyszeniach oraz m.in. w samorządzie (są radnymi, sołtyskami, pracownikami urzędów itd.). Panie pracują także w placówkach kulturalnych (i same miejscową kulturę tworzą). Na pewno zamojski zespół stanie przed wyzwaniem. – To zaproszenie jest dla nas zaszczytem – podkreśla Piotr Orzechowski z Ofensywy Brunetów. – Wyzwanie będzie ogromne, ale przygotujemy odpowiedni repertuar Zagramy kilkanaście autorskich piosenek, także takich, które naszym zdaniem będą do tego święta pasować. Koncert rozpocznie się o godz. 17. Jak zapewnia Edyta Sadło, dyrektor zwierzynieckiego CKiBP wszyscy mieszkańcy Zwierzyńca będą na nim mile
widziani. – Ofensywa Brunetów zagra w naszej sali wystawowej (ul. Słowackiego 2) – mówi dyrektor Edyta Sadło. – Zapraszamy.

(Tekst nadesłany)

Skomentujesz?