REKLAMA

Protest przeciwko islamskim imigrantom w Szczebrzeszynie (zdjęcia)

protest_2015_35
Foto : Tomasz Gaudnik

Na miejskim rynku kilkadziesiąt osób protestowało przeciwko ulokowaniu imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu w Szczebrzeszynie.

Protestujący wręczyli burmistrzowi Szczebrzeszyna petycję zaadresowaną do wojewody lubelskiego.

protest_2015_01

protest_2015_02

protest_2015_03

protest_2015_04

protest_2015_05

protest_2015_06

protest_2015_07

protest_2015_08

protest_2015_09

protest_2015_10

protest_2015_11

protest_2015_12

protest_2015_13

protest_2015_14

protest_2015_15

protest_2015_16

protest_2015_17

protest_2015_18

protest_2015_19

protest_2015_20

protest_2015_21

protest_2015_22

protest_2015_23

protest_2015_24

protest_2015_25

protest_2015_26

protest_2015_27

protest_2015_28

protest_2015_29

protest_2015_30

protest_2015_31

protest_2015_32

protest_2015_33

protest_2015_34

protest_2015_36

protest_2015_37

protest_2015_38

protest_2015_39

protest_2015_40

ZOBACZ TAKŻE

64 thoughts on “Protest przeciwko islamskim imigrantom w Szczebrzeszynie (zdjęcia)”

 1. Nie, no super imprezka !
  Frekwencja ……… !
  No i Ravik organizator – bezcenne !
  Ale chłopina musiał się strzelić głową w czasie tego wypadku co to go spowodawał podniecony występami w teledysku Mefis, że go trzyma jeszcze do tej pory 🙂
  No ale protest super !

  1. Oooooo, a mówili, że islamiści już dotarli do Szczebrzeszyna, szkoda, że się nie ujawnili, trochę odwagi kolego, anonimowo to każdy taki bohater

    1. bałem się ??? 😀 co z ciebie za facet ??? dlatego hejtujerz pod Anonimem – ujawnij sie bohaterze,czy moze mama w gminie pracuje i nie wypada ??? :D:D:D

   1. Zdecyduj się, albo esbeku, albo folksdojczu, bo esbeckich folzdojczów nie ma
    A w razie draki to na to towarzystwo raczej nie licz
    Bo widzisz młody człowieku
    Optymista organizuje protesty
    pesymista uczy się koranu
    a realista siedzi w domu i czyści kałacha 🙂

    1. „Czyści kałacha” -Haha! Dobre! …tzn: siedzi w domu przed kompem i wyciąga kozy z nosa… Głupi lewak!

     1. Baszszar al-Asad masz ciekawy sposób spędzania wolnego czasu i rozumie, że chciałeś sie tym pochwalić, ale raczej nie znajdziesz wielu nasladowców, te kozy to jednak takie nieapetyczne.
      Niezrozum mnie żle, rób co chcesz, tylko się tym publicznie nie chwal a tymbardziej nie przypisuj tego innym ! 🙂

     2. Baszar, słyszałem że ty najgłośniej protestowałeś przeciwko uchodźcom, chłopaki mówili jak po pijaku w Golu rozpaczałeś, że jak Araby przyjdą to zabiorą ci kozę i nie będziesz miał co robić w długie zimowe wieczory.
      Nie trać chłopie czasu – zarzucaj gumiaki i do obory ! Meeeeeeeeeee 🙂

   2. Liczyć najlepiej na siebie. Ta zbieranina nadaje się jedynie do straszenia gimnazjalistów. To dopiero draka ! Patrioci od siedmiu boleści się znaleźli… Nie znasz gościu nawet podstawowych faktów historycznych a taki z ciebie narodowy bohater. Gdyby przenieść was w czasie na barykadę w 1944 to obfajdalibyście się ze strachu po szyję, a ty wcześniej na 100% został byś folksdojczem. Wytatuować sobie PW to nie wszystko… Trzeba jeszcze myśleć i rozumieć hasła, które się wygłasza.
    I tacy ludzie w tym kraju mogą głosować… dlatego jest jak jest.
    Pokolenie Bóg, Honor, Taniec z gwiadzami…
    Zgroza !

  2. Bardzo dobrze że powstała ta manifestacja Przynajmniej ktoś coś robi a nie ci co komentują negatywnie ciekawe czy by byli tacy cwani i zadowoleni gdyby wpierdzielono do nas tych muzłumanów Wtedy wszyscy by lamentowali Każdy madry w gębie Najlpej gdyby jeden załatwił wszystko.

  3. Ej ludzie, smutno się robi czytając takie krytykanctwo bezmyślne. Człowiek krótkowzroczny porobi sobie jaja z kogoś kto z zaangażowaniem dokonał pewnego DZIEŁA. A jakby rzeczywiście bida nastała? Wtedy ten zaangażowany ratowałby ci tyłek, człowieku bez imienia!
   Tak naprawdę żaden mieszkaniec nie chciałby mieć islamistów za sąsiadów (myślę, że nie przesadzam – żaden). Pewnie za mało rozgłosu poszło w miasteczko o tej manifestacji, bo myślę, że frekwencja byłaby duuużo większa. Poza tym niestety małomiasteczkowość – taka mentalność: schować się za swoją firanką i nie pokazać twarzy w słusznej sprawie, bo może sąsiadka się z tym nie zgadza?… A jeszcze wtedy można się pośmiać z tych co twarz pokazali. To tylko odsłania kondycję naszego społeczeństwa – musimy trochę dojrzeć, nie?
   W każdym razie ukłony i dzięki dla zaangażowanych (dodajmy, bezinteresownie zaangażowanych)!

 2. Rafał zrobił dobrą robotę. 1200 głosów pod petycją to jest już coś! Najłatwiej krytykować i samemu nic nie robić…

 3. Pozdrawiam Wszystkich którzy walczą!!Zakaz wjazdu dla islamistów na nasze SWIĘTE POLSKIE ZIEMIE!!Brawo Panowie!!

 4. Niestety nie było mi dane zobaczyć na żywo tego wydarzenia. Oglądając zdjęcia widzę, że na protest stawiła się tłumnie szczebrzeska śmietanka intelektualna 🙂
  Nie ma co… od dziś Szczebrzeszyn ostoją wszystkich PRAWDZIWYCH POLAKÓW.

  1. przynajmniej chciało im się przyjść, a nie hejtować w necie… w sumie szkoda że Ciebie nie było: był byś wisienką na tym torcie…

    1. A jednak go przycmiales produkujac sie tutaj pod kazdym postem. Skrywana pod szyderczym sposobem wypowiedzi frustracja i zal do tych ludzi jednak wylazi.

     1. Nie nazwałbym tego „frustracją i żalem” raczej współczuciem, że biedni ludzie dają sie nakręcać gościom którzy na ich grzbietach chcą wjechać do rady gminy
      A tak na marginesie widzę, że zaczynasz mnie dopędząć 😀

 5. IDEA ORGANIZATORÓW BYŁA CHWALEBNA CHOCIAŻ ŻEBY POKAZAĆ WŁADZOM, ŻE MIESZKAŃCY NIE BEDĄ ZGADZAĆ SIE NA WSZYSTKO CO JEST IM NARZUCONE. JEDNAK MANIFA ODBYWAŁA SIE W GODZINACH, W KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ LUDZI JEST JESZCZE W PRACY. STĄD OBECNOŚĆ NA PROTEŚCIE BANDY SZCZEBRZESKICH OBIBOKÓW, OBSZCZYMURKÓW I ŻULI. ONI NIE MAJĄC NIC DO ROBOTY POZA STANIEM Z PIWKIEM W RĘKU, PRZYSZLI MA MANIFĘ. JAK ZOBACZYŁAM ZDJĘCIA TYCH PSEUDO INTELIGENTÓW STOJĄCYCH Z FLAGAMI I TRANSPARENTAMI, KTÓRYCH JEDYNYM SUKCESEM ŻYCIOWYM JEST UMIEJETNOŚĆ PODPISANIA SIĘ TO ZAŁAMKA, BO ONI BĘDĄ POKAZYWANI JAKO PRZEDSTAWICIELE MIESZKAŃCÓW SZCZEBRZESZYNA. I TE ICH MINY MYŚLĄ NIESKALANE. BEZCENNE. PANIE TOMKU, NIECH PAN SKASUJE TE ZDJĘCIA, BO WSTYD DLA MIASTA! STRASZNE

 6. taka impreza a sceny nie ma, a jakie osobistości !!! ho ho ho, próba ? przed dniem niepodległości

 7. Brawo dla Rafała i innych organizatorów za ten protest. Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy krytykują jego zaangażowanie, przecież ewentualne osiedlenie islamskich imigrantów w Szczebrzeszynie dotyczy nas wszystkich.

  1. Drodzy mieszkańcy i Ty Robercie nie dajcie sie nakrecać pieniaczom którzy chcą podbudować swoja popularność
   Jacy imigranci, w jakim szczebrzeszynie i przede wszystkim po co ?
   Jeśli nawet ktoś przywiózłby ich tu siłą byliby tu góra 3 dni
   pierwszego dnia zakwaterowanie
   drugiego dnia wizja lokalna
   trzeciego dnia wszyscy imigranci z samego rana ruszyliby w kierunku niemiec
   co najwyzej pożyczyliby kilka samochodów 🙂
   A wyremontowany budynek internatu pozostałby dla bezdomnych ze szczebrzeszyna o kasie w budżecie miasta nie wspomnę
   Pozdrawiam przestraszonych !

 8. A co na proteście robił posel Zawiślak? Niech ktoś powie, co zrobił dla Szczebrzeszyna? Jaka inwestycja z jego pomocą została zrealizowana, ile miejsc pracy utworzonych? Po prostu chciałbym wiedzieć.

  1. Żeby Mazur miał się przed kim tłumaczyć … Wejdź sobie na stronę Zawiślaka i sprawdź co robi krytykować ze nie robi nic trzeba, ale jak już coś robi to krytyka że nie robi nic. A ty co zrobiłeś ? Ci ludzie odnieśli sukces brawo Kowalik chłopak uderzył tam gdzie trzeba i to tak że wszyscy się obodzili w Szczebrzeszynie

   1. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i przetłumacz to nam na polski żeby wszyscy zrozumieli tą głęboka wypowiedź 😀

 9. Powtarzam jeszcze raz. Pomijam modę… i b. „głębokie” wypowiedzi…
  A co na proteście robił posel Zawiślak? Niech ktoś powie, co zrobił dla Szczebrzeszyna? Jaka inwestycja z jego pomocą została zrealizowana, ile miejsc pracy utworzonych? Po prostu chciałbym wiedzieć.

  1. Politycy nie są w stanie tworzyć miejsc pracy… Jedyne co mogą obecnie zrobić to nie przeszkadzać i komplikować życia przedsiębiorcom i pracodawcom.

 10. Pipa, co się trudzisz, skocz przez płot – to najkrótsza droga do koryta.
  Jednemu się kiedyś udało 🙂

 11. Czytają to co piszecie to aż chciała bym tych uchodźców na tydzień wtedy też byście mieli co przynajmniej komentować i hejtowac.

 12. no nie moglem uwierzyc gdy zobaczylem, ze protest sie odbyl i co najlepsze zrobiono zdjecia:)))) Bardzo za to dziekuje, musze przyznac, ze rozbawilo mnie to na reszte dnia.W ogole co to za BZDURA!!!:)))) jacy uchodzcy w Szczebrzeszynie?:)))) nastepna manifestacja przeciw Marsjanom bedzie:))). Apel do proteztujacych: kup ciesobie czapki jak wam zimno bo w tych kapturach wygladacie jak zwykle prowincjonalne obszczymury. AAAA no i Mareczek sie zalapal:))) czemu nie

  1. Popieram następny protest Ravik organizuje aby Marsjanie się do nas nie sprowadzili. No żal i kupę plebsu co nie ma o niczym pojęcia. Też mnie te zdjęcia ubawiły hak nigdy. No Manifa w wielkim stylu z Mareczkiem i Hasiem na czele :)))

 13. czy ten protest był w ramach życia kulturalnego mieszkańców Szczebrzeszyna ? ponoć MDK ma wyłączność na ten plac ?

 14. Ej ludzie, smutno się robi czytając takie krytykanctwo bezmyślne. Człowiek krótkowzroczny porobi sobie jaja z kogoś kto z zaangażowaniem dokonał pewnego DZIEŁA. A jakby rzeczywiście bida nastała? Wtedy ten zaangażowany ratowałby ci tyłek, człowieku bez imienia!
  Tak naprawdę żaden mieszkaniec nie chciałby mieć islamistów za sąsiadów (myślę, że nie przesadzam – żaden). Pewnie za mało rozgłosu poszło w miasteczko o tej manifestacji, bo myślę, że frekwencja byłaby duuużo większa. Poza tym niestety małomiasteczkowość – taka mentalność: schować się za swoją firanką i nie pokazać twarzy w słusznej sprawie, bo może sąsiadka się z tym nie zgadza?… A jeszcze wtedy można się pośmiać z tych co twarz pokazali. To tylko odsłania kondycję naszego społeczeństwa – musimy trochę dojrzeć, nie?
  W każdym razie ukłony i dzięki dla zaangażowanych (dodajmy, bezinteresownie zaangażowanych)!

 15. Brawo za organizcje!!! Mało ludzi .. szacun dla tych co przyszli !!!więcej takich akcji!!!

 16. No i teraz, w świetle zamachów we Francji, niech się wypowiedzą Ci którzy tak chcieli przyjmować tych „biednych” uchodźców…

  1. Każdy medal ma dwie strony. Zamachów nie dokonują uchodźcy tylko terroryści, przed którymi uchodźcy uciekają, nie można więc wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka.
   Z drugiej strony nasze supermocarstwo gotowe jest pomagać wszystkim wokoło – przyjaciołom Ukraińcom, teraz uchodźcom, zapomina jedynie o swoich obywatelach…
   A przecież ktoś tych decydentów popiera, ktoś ich wybrał a teraz kiedy mleko sie rozlało to płacz i zgrzytanie zębów.
   Sadzę, że wiekszość komentujących nie tyle zraził sam zamysł protestu tylko jego forma. Jestem ciekaw czy znaczna część protestujących maiła świadomość przeciw czemu się sprzeciwia. Gdyby ktoś im kazał protestować pod hasłem „Odebrać małpom banany !” pewnie skandowali by radośnie ten slogan i wymachiwali flagą z przekreślonym bananem.
   Proponuję więc w dniu dzisiejszym owinąć głowy francuskimi flagami i po mszy pędzić pod gminę, będzie to miało znacznie mocniejszy wydźwiek niż kolorowanki na facebooku.
   A… nie zapomnijcie tylko dziurek na oczy powycinać bo się pozabijacie…

 17. W pełni popieram „ja”. Może do niektórych dotrze jakim zagrożeniem jest przyjmowanie islamskich imigrantów. Zacznijcie myśleć.

Comments are closed.