REKLAMA

Festiwal wymowy polskiej. Kolejna edycja

Do 3 czerwca mogą się zapisywać osoby chętne do udziału w Festiwalu Wymowy Polskiej im. Jana Brzechwy, który odbędzie się 16 czerwca br. w Szczebrzeszynie.

Zapisy do konkursu są przyjmowane w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie, przy ul. Sądowej 3. Można również wysłać zgłoszenie e-mailem na adres mdk@szczebrzeszyn.pl.

Aby wziąć udział w festiwalu wystarczy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszenia .

Festiwal zakończy występ znanego zespołu Wolna Grupa Bukowina.

ZOBACZ TAKŻE

5 thoughts on “Festiwal wymowy polskiej. Kolejna edycja”

  1. jak to jest że w Roztoczu zawodnicy zarabiają więcej od trenera ???

  2. andrzej scerba mówił na mieście że zarabiają po 2 tysie,
    ej dobre dzisiaj było tu trening chyba mieli a dwaj napaściory w barze siedza w golu i tankują – dobry trening, szkoda że ich trener po treningu nie widział jacy byli zmeczeni, ten mały to niezły tankowiec

  3. Fajne komentarze do: „Festiwal wymowy polskiej”!!!
    Panowie i panie do takich dyskusji jest forum. A tam pusto.

  4. Rozpoczyna się letni sezon kulturalny, przyjeżdża do nas WGB – wiem że wielu osobom ta nazwa niewiele mówi ale trudno – a tu rozmowy o tym co Pan A.Sz. mówi na mieście. Ręce opadają, chcecie o tym porozmawiać to idżcie na forum jak wcześniej ktoś napisał albo prosto na stronę Roztocza. Jeżeli tutaj znajdzie się artykuł o klubie, piłkarzach czy też innym powiązanym temacie to będzie można prowadzić konwersację w komentarzach. Teraz : nowy stadion, nowy trener to temat na „topie”, ale bez przesady.

    Pozdrawiam normalnych

Comments are closed.