Konkurs wielkanocny. Nagrody przyznane

Fot.MDK

W piątek (15 kwietnia) w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Tradycje Wielkanocne”. Wpłynęło na niego 210 prac  głównie z gminy Szczebrzeszyn, ale nie tylko. W konkursie brali udział uczniowie i podopieczni placówek z sąsiednich gmin oraz innych rejonów Polski.Jury w składzie – Wanda Pomarańska, Anna Ciebień, Agnieszka Pańczyk postanowiło przyznać następujące miejsca :

w kat. „STROIK” (wpłynęło 63 prace)

Prace zbiorowe:

I m. Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie — Grupa 6 Latków

II m. Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie — Grupa 5-6 Latków

III m. Pracownia Gospodarstwa Domowego i Kulinarna z WTZ w Zamościu

Wyróżnienie:

  • Szkoła Podstawowa w Michalowie – kl. I
  • Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie — Grupa 3 Latków

Prace indywidualne:

I m. Krzysztof Sykała WTZ Rozłopy

II m. Weronika Sobczyk – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie

III m. Marcel Bździuch – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie

Wyróżnienie:

  • Aleksandra Szajba – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie
  • Filip Szawara – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie
  • Karolina Żuk – Szkoła Podstawowa w Wielączy Kol.
  • Anna Wojtaszek – WTZ Rozłopy
  • Adam Nawrocki – WTZ Rozłopy
  • Elżbieta Błońska — WTZ Zamość

w kat. „KARTKA ŚWIĄTECZNA” — wpłynęło 62 prace

DZIECI MŁODSZE

I m. Klaudia Hałasa – Szkoła Podstawowa w Wielączy Kol.

II m. Łukasz Kołcon – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie

III m. Miłosz Obszyński – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie

DZIECI STARSZE

I m. Samanta Grzegorczyk ze Specjalnego Ośrodeka Szkolno — Wychowawczego dla dzieci słabo widzących i niewidomych w Dąbrowie Górniczej

II m. Aleksandra Kawa – Szkoła Podstawowa w Wielączy

III m. Mateusz Kociuba – Szkoła Podstawowa w Bodaczowie

III m. Zuzanna Chwiejczak – Szkoła Podstawowa w Michalowie

MŁODZIEŻ

I m. Elżbieta Ruszczycka – Środowiskowy Dom Samopomocy w Sochach

II m. Diana Lipska – Koło Plastyczne MDK w Szczebrzeszyn

II m. Iwona Waga – Koło Plastyczne MDK w Szczebrzeszyn

III m. Mateusz Bulak – Koło Plastyczne MDK w Szczebrzeszyn

w kat. „PALMY” — wpłynęło 16 prac

Prace zbiorowe wpłynęło 2 prace:

I m. Izba Regionalna przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie

Prace indywidualne wpłynęło 14 prac:

I m. Marcin Barwiński – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie

II m. Karolina Matwiejczuk – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie

III m. Weronika Sołtys – Szkoła Podstawowa w Bodaczowie


w kat. „PISANKA TRADYCYJNA”— wpłynęło 2 prace

I m. Natalia Pomarańska – Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach

II m. Adriana Skrzypik – Szkoła Podstawowa w Wielączy Kol.


w kat. „PISANKA WSPÓŁCZESNA”— wpłynęło 34 prac

I m. Dominika Myk – Gimnazjum w Bodaczowie

II m. Andrzej Hałasa – Środowiskowy Dom Samopomocy w Sochach

III m. Weronika Łosiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie

Wyróżnienie:

  • Marcin Malec – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie
  • Helena Pomarańska Zespół Szkół w Michalowie

w kat. —„INNE FORMY” — wpłynęło prac

I m. Klaudia Mazur – Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczebrzeszynie

II m. Piotr Wolicki – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie

III m. Dariusz Pupeć WTZ Zamośc

Wyróżnienie:

  • Kinga Kycko ze Szkoły Podstawowej w Barchaczowie

Zwycięzcy otrzymali nagrody i upominki.

Skomentujesz?