Po gimnazjum zdobądź zawód

Kończysz w tym roku gimnazjum ? Nie wiesz jaki kierunek nauki wybrać ? Może zainteresuje Cię oferta Zespołu Szkół Nr 2 im. dr Zygmunta Klukowskiego w Szczebrzeszynie. Zobacz co oferują tegorocznym absolwentom.

Szkoła organizuje w poniedziałek (18 kwietnia) o godz. 10. Dzień Otwarty, na które zaprasza gimnazjalistów.

Zespół Szkół Nr 2 im. dr Zygmunta Klukowskiego to szkoła z tradycjami. Przez ponad 60 lat wykształciła wielu fachowców. Obecnie jest nowoczesną szkołą kształcącą w poszukiwanych, nie tylko w Polsce ale i w Europie Zachodniej, zawodach.
Wiedza przekazywana jest przez kadrę dobrze wykształconych specjalistów, którzy uczą takich zawodów jak : ślusarz, stolarz, kucharz, mechanik samochodowy, fryzjer, kelner, piekarz, sprzedawca, murarz oraz technolog robót wykończeniowych w budownictwie. Nowością jest technikum ze specjalizacją : obsługa i naprawa pojazdów samochodowych, spawalnictwo, obróbka skrawaniem.

Ponadto absolwenci mogą się uczyć w zawodzie technik informatyk ze specjalizacją : aplikacje internetowe, zarządzanie sieciami komputerowymi, techniki multimedialne i grafiki komputerowe. W szkole funkcjonuje także dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz dorosłych.

Szkoła współpracuje z pracodawcami, którzy zapewniają odbywanie praktyk zawodowych, za które każdy uczeń otrzymuje wynagrodzenie.

Więcej informacji pod nr tel. 084 682 10 36 lub na stronie internetowej http://zs2szczebrzeszyn.internetdsl.pl/ albo osobiście w sekretariacie szkoły.

Skomentujesz?

One Response to Po gimnazjum zdobądź zawód

  • Fajna szkoła, fajni profesorowie. Warto do tej szkoły się zapisać i zdobywać ciekawy zawód. Zachęcam. Absolwent Liceum Uzupełniającego.