Wkrótce wybierzemy radnych i burmistrza.

21 października 2010

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami.

W Szczebrzeszynie powołano właśnie Miejską Komisję Wyborczą. W jej skład weszły następujące osoby :

1.  Władysław Kupiński – Przewodniczący Komisji
2. Andrzej Świergoń – Z-ca Przewodniczącego Komisji
3. Stanisław Czuk – Członek Komisji
4. Agata Hurkała – Członek Komisji
5. Łukasz Kras – Członek Komisji
6. Monika Niechaj – Członek Komisji
7. Joanna Pańczyk – Członek Komisji
8. Waldemar Wiatrowski – Członek Komisji
9. Barbara Wróbel – Członek Komisji

Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej znajduje się w budynku Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie – pokój numer 12b.

W gminie Szczebrzeszyn zostały zarejestrowane następujące komitety wyborcze :

KWW Mariana Kitowskiego – pełnomocnik wyborczy i finansowy Marian Matyjaszek
KWW Henryka Mateja – pełnomocnik wyborczy i finansowy Marian Zbigniew Świergoń
KWW Mariana Jana Mazura – pełnomocnik wyborczy i finansowy Jan Kozar
KWW Zdzisława Oczkosia – pełnomocnik wyborczy i finansowy Mirosław Andrzej Tymczak
KWW Mariusza Pintala – pełnomocnik wyborczy i finansowy Zbigniew Julian Hasiec
KWW Szczebrzeszynianie Razem – pełnomocnik wyborczy i finansowy Michał Curyło
KWW Razem – pełnomocnik wyborczy i finansowy Joanna Paulina Herc – Majewska
KWW Nasza Wspólna Sprawa – pełnomocnik wyborczy i finansowy Ewa Danuta Bielecka
KWW R. Wajler – pełnomocnik wyborczy i finansowy Wiesława Maria Wajler
KWW Czesława Wójcika – pełnomocnik wyborczy i finansowy Danuta Nadia Kupińska
KWW Wielącza – pełnomocnik wyborczy i finansowy Jarosław Witold Garbacik
KWW Wołoszyn – pełnomocnik wyborczy i finansowy Ewa Krawczyńska

Wybory do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego i wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędą się 21  listopada br.
Na terenie gminy Szczebrzeszyn do objęcia jest 15 mandatów radnych :

Okręg nr 1 (Cicha, Cmentarna, Dawida, Doktora Klukowskiego, Frampolska, Gorajska, Górna, Jana Brzechwy, Klinowa, Konopnickiej, Plac Kościuszki, Krótka, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Partyzantów, Piwna, Polna, Sądowa, Słoneczna, Sobieskiego, Stara Rozłopska, Studzienna, Targowa, Trębacka, Turowskiego ?Norberta?, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zamkowa, Zamojska (od nr 1 do 70 strona parzysta i do nr 43 strona nieparzysta), Zielona, Złota, Zofii Sas-Jaworskiej, Zwierzyniecka , XXX-Lecia PRL) – 3 mandaty.

Okręg nr 2 (Jasna, Kolejowa, Końcowa, Krzywa, Lipowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Prosta, Przechodnia, Słodka, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Startowa, Środkowa, Zamojska (od nr 187 strona nieparzysta i od nr 214 strona parzysta – do końca), Zaułek, Związkowa) – 1 mandat.

Okręg nr 3 (Sołectwo Przedmieście Zamojskie (ulice: Lubelska, Nadrzeczna, Zamojska od nr 72 do 212 strona parzysta i od nr 45 do 185 strona nieparzysta), Sołectwo Przedmieście Szperówka (ulica Przedmieście Szperówka)) – 1 mandat.

Okręg nr 4 (Sołectwo Przedmieście Błonie (ulice: Błonie, Boczna, Sadowa), Sołectwo Kawęczyn, Sołectwo Kawęczynek) – 1 mandat.

Okręg nr 5 (Sołectwo Bodaczów, Ulica ZOR) – 3 mandaty.

Okręg nr 6 (Sołectwo Brody Duże, Sołectwo Lipowiec-Kolonia) – 1 mandat.

Okręg nr 7 (Sołectwo Brody Małe) – 1 mandat.

Okręg nr 8 (Sołectwo Kąty Pierwsze, Sołectwo Kąty Drugie, Sołectwo Niedzieliska, Sołectwo Niedzieliska-Kolonia) – 2 mandaty.

Okręg nr 9 (Sołectwo Wielącza, Sołectwo Wielącza-Kolonia, Sołectwo Wielącza Poduchowna) – 2 mandaty.

„Szczebrzeszyn.Info”

Skomentujesz?