REKLAMA

SP ZOZ ma nowego dyrektora

Fot. Tomasz Gaudnik
Fot. Tomasz Gaudnik

Zarząd powiatu zamojskiego powołał nowego dyrektora SP ZOZ w Szczebrzeszynie.

Stało się tak po dwóch konkursach, w których komisja nie wyłoniła spośród kandydatów nowego dyrektora. Od 7 maja szczebrzeskim ZOZ-em kieruje Maria Słota, która powołana została na 6-letnią kadencję.

Powołana dyrektor przez osiem lat pracowała w starostwie. Ostatnio jako kierownik wydziału infrastruktury społecznej, z wykształcenia jest socjologiem.

Wcześniej pracowała w wydziale zdrowia oraz wydziale rehabilitacji i zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Zamojskie starostwo dwa razy ogłaszało konkurs na stanowisko dyrektora ZOZ-u, ale w obu przypadkach komisjom konkursowym nie udało się wyłonić zwycięzcy, ponieważ kandydaci nie uzyskali wymaganej liczby głosów. W tej sytuacji, zgodnie z przepisami, zarząd powiatu zatrudnił przez siebie wskazaną osobę. Stalo się tak po zasięgnięciu opinii komisji konkursowej.

ZOBACZ TAKŻE

7 thoughts on “SP ZOZ ma nowego dyrektora”

  1. Chyba do jesieni bo po wyborach ZSL -owi narod podziekuje temu ugrupowaniu za wszystko!

    1. gdyby nie ZSL dawno nie byłoby tego szpitala- także morda w kubeł

  2. Tak,tak jak ostatni dyrektor cukrowni Furlepa ,po ktorej tylko komin zostal-patrioci!

  3. Jest na to rada-dać jeszcze więcej kasy konowałom i do końca roku upadłość jak znalazł.

  4. A poprzedni dyrektor był taki amerykansky, starosta nachwalić się nie mógł zalet gościa i ……………………. w p……………… wylądował. Mężczyzni dyrektorzy już byli w starszym, średnim i mlodym wieku. Teraz powiat testuje plec przeciwną, co z tego wyniknie raczej wiadomo juz teraz.

  5. szanowni państwo, ZSL to potęga jest i basta. wystarczy tylko spojrzeć na wyniki w DPS pod modrzewiami z ostatnich 2 wyborów samorządowych. 100% poparcia dla zsl od ludzi tam przebywających. przecież to nie może być zasluga dyrektora zbyszka namaszczonego przez H&M. po prostu podopieczni wiedzą komu zaufać -:)))

Comments are closed.