Pierwszy mecz na wyremontowanym stadionie

Stadion miejski przy ul. XXX-Lecia PRL w Szczebrzeszynie, który był  remontowany od ubiegłego roku został właśnie oficjalnie oddany do użytku.

W trakcie modernizacji wybudowany został nowy budynek z szatniami dla piłkarzy, magazynkiem na sprzęt sportowy, pokojami dla sędziów i trenerów oraz natryskami i ubikacjami. Dla kibiców przygotowano trybuny z częściowym zadaszeniem, na których znajduje się 660 miejsc siedzących w 6 sektorach (w każdym po 110 miejsc). Pod zadaszeniem jest 220 miejsc (2 sektory).

Oprócz trybun unowocześniona została także płyta boiska, która została zaopatrzona w drenaż odsączający wody opadowe.

Tuż obok  stadionu powstały nowe parkingi.

Koszt przebudowy wyniósł 3 556 641,34 zł. Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych w ramach Osi Priorytetowej VIII: Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2 Infrastruktura szkolna i sportowa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013. W ramach projektu „Przebudowa i rozbudowa stadionu sportowego w Szczebrzeszynie”.

Zarządcą wyremontowanego obiektu jest Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie.

Pierwszy mecz zaplanowano na 26 marca br., o godzinie 15. – ASPN Roztocze podejmie drużynę MKS Lewart z Lubartowa.

Uroczyste otwarcie stadionu nastąpi na początku maja tego roku.

13 Responses to Pierwszy mecz na wyremontowanym stadionie

 • Tylko cos trawka im zgnila heh.Niech biora zielona fabre i od poniedzialku zaczynaja malowac.A tak an powaznie jak wejda tam za tydzien rozegrac mecz to tam bedzie potem jedno wielkie klepisko.A taka drgoa trawa heh

 • A kto gospodarzem?

 • WIEM ŻE NIE NA TEMAT
  właśnie przed dosłownie chwilą widziałam faceta w czerwonym traktorze- jechał na cmentarz, wiózł w kabinie psa (pies w typie trochę rottka, czarny z przyciętym ogonem). Po kilku minutach wracał, a pies ulicą za nim. Niestety teraz pies biega po cmentarnej – nie dogonił pana. Czy celowo ten “pan” to zrobił? Nie wiem, ale już były psy podrzucane na cmentarz….

 • Kurczę, tylko 1 osoba na stronie. Panie właścicielu strony- chyba ulepszenie tej stronki nie wyszło jej na dobre 🙁

 • m ,a dlaczego nie spisalas numerow rej.tego traktora? I nie powiadomilas o tym policji,wzieli by tego faceta za j……i w kompost.Jesli widzimy takie rzeczy i nie reagujemy to tez jestesmy temu winni.

  • No powiedz mi czy spisujesz numery pojazdu w którym widzisz zwierzaka?
   Widzę też czasem samochód lub ciągnik z przyczepą na której BYĆ MOŻE są śmieci. Jedzie to na górę w stronę nieczynnego wysypiska, a później wraca pusty. Widzieliście ten syf po drodze do byłego śmietniska lub w wąwozach, całe wory ze śmieciami 🙁

 • Wszystko OK tylko czemu na tym stadionie nie ma bieżni? Nie zmieściła się w kosztach? Widać gołym okiem że coraz więcej osób w naszym mieście stara się żyć aktywnie m.in. biegając po mieście bo nie mają gdzie.

 • To niech biegaja po Bodaczowie;-) tak jak te baby co ich chłopy scigaja;-)… dla zdrowia.

 • Jestes takim samym jak ci co zarzadzali budowa tego stadionu. Wiesz tylko tyle ze chlopy scigaja baby. A ja nie od kogos takiego chcialem uzyskac odpowiedz.

 • w Bodaczowie;-) tam to baby ścigają. Racja. Rękawki to kombinatorzy the best!;-)

 • A czyj jest klub? Prezesa radnego Kitowskiego? Prywatny folwark? Stowarzyszenie jakim jest klub powinno prowadzić księgowość a bilety cegiełki bez jakichkolwiek numerów. A to ci dopiero numer. Panie Kitowski pan za to odpowiada. Przewałki od samego początku. Co Pan na to Panie radny i Pan Panie Mazur?

 • A kto w obrał tego Pana Kitowskiego? Na radnego mieszkańcy jego okregu, ale do zarzadu klubu??? O kurcze! Te same twrzyczki i towarzystwo wzajemnej adoracji. To musi kiedys runąć!!!!!!! Żal tego miasteczka ;-( łatwa kasa i nic wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!