REKLAMA

Sport: Orliki młodsze grały w piłkę

Drużyna Orlików Młodszych - skład, który brał udział w turnieju. Fot. Tomasz Gaudnik
Drużyna Orlików Młodszych ze Szczebrzeszyna. Fot. Tomasz Gaudnik

W ostatni weekend kwietnia, na orliku oraz stadionie miejskim w Szczebrzeszynie odbył się turniej Orlików Młodszych.W turnieju brały udział drużyny : Tomasovii Tomaszów Lubelski, Hetmana Zamość, Unii Hrubieszów, Andorii Mircze, Gaudium Zamość, Pogoń Łaszczówka, Roztocze Szczebrzeszyn i Tanwi Majdan Stary.

Klasyfikacja Końcowa:

1. Tomasovia

2. Hetman

3. Unia

4. Andoria

5. Gaudium

6. Pogoń

7. Roztocze

8. Tanew

Skład MSPN „Roztocze Szczebrzeszyn” (Orliki Młodsze” :

Bartnik Jakub, Ciurysek Bartłomiej, Czerw Mateusz, Czop Krzysztof, Dubiel Filip, Dereń Mateusz, Dziuba Krystian, Godzisz Kamil, Grygiel Patryk, Juźwiak Dominik, Kulasza Maciej, Kuroń Hubert, Kurzawa Adrian, Kurzawa Natalia, Łazowski Hubert, Mazurek Damian, Pupiec Sebastian, Rugała Amelia, Sierkowski Michał, Sznajderski Kamil, Szyszka Kamil, Todys Hubert, Waga Kryspin, Waga Oliwier, Wajler Jakub, Wojciechowski Maciej, Wyłupek Kacper.

Władze MSPN „Roztocze Szczebrzeszyn” szczególnie dziękują Pawłowi, który prowadził turniej i sędziował oraz Piotrowi i Łukaszowi za pomoc na stadionie, a także „Perle Roztocza” za 160 talerzy pysznej pomidorówki, która zrobiła furorę wśród młodych piłkarzy. Podziękowania również dla Restauracji Piwnica za 120 butelek wody dla piłkarzy.

orliki_2015_01

orliki_2015_02

orliki_2015_03

 

ZOBACZ TAKŻE

29 thoughts on “Sport: Orliki młodsze grały w piłkę”

 1. W imieniu zarządu chciałbym podziękować również restauracji Piwnica za zakup 120 butelek wody dla piłkarzy

 2. Jestem rodzicem jednego z dzieci nie nie było tak pięknie jak to opisujecie drużyna wcale nie przygotowana .

 3. Nasi młodzi grali po raz pierwszy ,po czterech treningach.
  Inne drużyny prowadzą młodzież nawet 3 lata .Dajcie im czas.

 4. jakie piękne sportowe stroje, obiecywaliście że będą oryginalne, brawo MSPN, normalnie bajka w chińskim kupione??

 5. turniej wypas, woda, zupa i dzieciaki ubrane w zielone koszulki z odzieżowego, brawo MSPN, JAKOŚ NIKT NIE PISZE WYNIKÓW A CHYBA TO BYŁO NAJWAŻNEJSZE NA TURNIEJU , a nie info o tym zupie i wodzie

  1. Farsą jest dojenie młodych z kasy,nic im nie daliście. Kasę na młodych bierzecie a kasa gdzieś przepada.ciekawe gdzie ??? Od kilku lat, jeśli rodzice by nie pomogli, to na turniej nikt by nie pojechał . Pytam ile razy młodzi byli w minioną zimę na turniejach. Pomogę wam w odpowiedzi ,,,,nigdzie nie byli.bo ASPN przeżarł kasę młodych.

   1. Rodzic a ty wiesz kto finansuje dzieci. Jak nie to proponuje podejść do gminy i zapytać a nie pisać takie bzdety. Nie ośmieszaj sie

 6. Kamil P ma niezłe odchyły jak wypije niezły z niego głupek wiem co pisze

 7. Nie gadajcie nic bo jego agent Bolo już was namierza haha 😀

 8. A prokurator ręce zaciera.Rodzice wnieśli o lustrowanie wydatków związanych z młodzieżą z lat2012- 2015

 9. nie ciesz się bo zapłacimy za nich podobnie jak za pozostałych wybranych niedorajdów

 10. Stroje zamówione,koszulki zapłacone,nowe grupy w naborze.Po sezonie przejmujemy resztę grup młodzieżowych .To tak informacyjnie.

 11. ile jeszcze zostało z dotacji gminy po zakupie tych ślicznych koszulek, 120 litrów wody i setek talerzy pomidorowej na dalszy rozwój MSPN?

  1. Dotacja to jeszcze nie odebrana ,gdzieś na początku czerwca.
   Każdy kto się zaloguje na naszą stronę (strona w budowie) będzie miał pełny wgląd w wydatki M S P N.
   Pozdrawiam.

 12. A ile WY nakradliście już do tej pory we dwóch???heee
  Ciekawe jak was rozliczą….
  Podobno wóde w klubie to z pucharów pijecie 😀

 13. Powiem tylko tyle, jeśli ASPN potrafi drwić z dzieci, to o czym to świadczy ,nawet małpa ma więcej HONORU, to tyle- żenada.
  I oni chcą młodzież wychowywać.

 14. Nazywam się Adam Pomaranski i jestem nowo wybranym Prezesem stowarzyszenia ASPN ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN, działam społecznie i nie otrzymuje żadnych profitów z działalności stowarzyszenia. Zenek Wajstuch i Kamil Pomaranski. rowniez działają spolecznie i chylę czoła tym Panom ponieważ ludzie którzy chcieli pieniędzy odeszli z zarządu. Mam taką gorąca prośbę żeby skończyć juz ten kabaret dotyczacy wypisywania bzdur na tematy kto jak działa
  Te tagi czytają tez dzieci i nasi wychowankowie i śmieją się z MSPN,ASPN, i z was działacze w stowarzyszeniach. Myślę że tak rozmawiają dzieciaki w szkole a nie inteligentni ludzie. Oskarżenia, obietnice, wplatanie w to rodziców to moim zdaniem trochę żenujące. Piszecie o pieniądzach ze są trwonione, braku strojów, butów itp, to wszystko kłamstwa i oszczerstwa ludzi którzy nie mają honoru. Stroje, buty, i wszystkie inne potrzebne rzeczy są w klubie. Jeśli chodzi o pieniądze na rozgrywki to dzisiaj 29 mają 2015 nie dostaliśmy złotówki z gminy a rozgrywki trwają i zostało 5 meczy do końca sezonu. Dzieciaki rocznik 2005-2006 powinni finansować rodzice ” jeśli to kłamstwo proszę zapytać w gminie” Nie prawdą jest ze ASPN nie wspiera młodzieży, wręcz przeciwnie Z naszej dotacji daliśmy na dzieciaki „Orliki” 15tys. którymi ma zażądzać Prezes Bartnik z MSPN i mam nadzieje ze będzie to dobra inwestycja. Natomiast jeśli chodzi o grupy młodzieżowe ASPN, rozgrywki trwają i nikomu niczego nie brakuje, chyba tylko tym wpisującym te bzdury. Pozdrawiam.

  1. Boże widzisz i nie grzmisz .Wychodzi na to, że Wiśnia,Szczerba,Brzuś, Bartnik,Nawrocki,Szarmach i inni ODESZLI Bo chcieli kasę .Toś się pan popisał Panie Pomarański. Bez komentarza ………….Na szczęście ludzie wiedzą jak jest.

 15. 5 meczów a nie 5 meczy – to raz; zarządzać a nie zażądzać to 2. Pszykro czytać.

 16. Przykro czytać, to co jest tu napisane,,odszedł z zarządu bo chciał pieniędzy” Na szczęście nie wyrzuciłem rachunków i faktur za :Wpisowe na turnieje ,za szybę, i parę innych .to jakieś 1400 zł ,nie liczę odwożenia zawodników do Zamościa .i innych wydatków.Moje odejście zostało dość precyzyjnie opisane w piśmie rezygnacji, jeśli zaistnieje taka potrzeba, to je przytoczę.Uprzedzam nie będzie to miłe dla obecnego zarządu.
  Pozdrawiam.
  Piotr Bartnik.

Comments are closed.