REKLAMA

Konkursy świąteczne rozstrzygnięte

konkurs_bn_2014
Fot. MDK Szczebrzeszyn

W Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbyło się podsumowanie tegorocznych konkurów bożonarodzeniowych : plastycznego i kolędowego.

Na konkurs plastyczny wpłynęło 180 prac z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, świetlic, domów samopomocy i warsztatów terapii zajęciowej w Rozłopach, Sochach, Gorajcu, Radecznicy, Michalowie, Sułowie, Bodaczowie, Zaburzu, Niedzieliskach, Wielączy, Szczebrzeszynie i Zamościu.

Jury w składzie : Wanda Pomarańska, Magdalena Tomaszewska, Anna Ciebień postanawiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace :

W kat. stroik(wpłynęło 40 prac)

I miejsce

Julia Gac – Szkoła Podstawowa Wielącza

II m.

Emilia Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

II m.

Damian Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

III m.

Julia Bednarz – Szkoła Podstawowa Bodaczów

III m.

Hanna Tomaszewska – Szkoła Podstawowa Wielącza

Wyróżnienia:

 

Bartosz Pikuziński – Szkoła Podstawowa Niedzieliska

Zuzanna Kot – Przedszkole Samorządowe Bodaczów

Grupa I Pszczółki – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie

Oliwia Kitowska – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

Hanna Płocharz – Szkoła Podstawowa Zaburze

Gabriela Tyszko – Przedszkole Samorządowe Bodaczów

Agnieszka Data – Warsztat Terapii Zajęciowej Zamość

Rozalia Rybak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczebrzeszynie

 

W kat. szopka

(wpłynęło 6 prac)

I m.

Natalia Kaszyca – Przedszkole Samorządowe Bodaczów

I m.

Pracownia Ogrodnicza – Warsztat Terapii Zajęciowej Rozłopy

II m.

Szymon Węgrzyn – Szkoła Podstawowa Bodaczów

II m.

Aleksandra Kaziród – Gimnazjum Gorajec

III m.

Simone Pędzich – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

W kat. ozdoba choinkowa

( wpłynęło 40 prac)

I m.

Pracownia Krawiecko – Dziewiarska – Warsztat Terapii Zajęciowej Rozłopy

II m.

Aneta Chwiejczak – Szkoła Podstawowa Michalów

III m.

Iwona Magdziarz – Gimnazjum Sułów

 

Wyróżnienia:

Katarzyna Juźwiak – Gimnazjum w Sułowie

Kacper Harczuk – Szkoła Podstawowa Niedzieliska

 

w kat. „Kartka świąteczna”

(wpłynęło

83 prac)

 

dzieci młodsze:

do III klasy SP

I m.

Aleksandra Wanat – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

II m.

Dominika Bednarz – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

III m.

Agata Sikora – Szkoła Podstawowa Wielącza

III m.

Aleksandra Mach – Szkoła Podstawowa Michalów

 

Wyróżnienia:

Sylwia Kitka – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

Angelika Oczkoś – Szkoła Podstawowa Niedzieliska

Aleksandra Ostaszewska – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

Karol Pawelec – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

Natalia Malec – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

 

dzieci starsze:

klasy IV – VI SP

I m.

Gabriela Dudek – Szkoła Podstawowa Wielącza

I m.

Bartosz Rycko – Szkoła Podstawowa Wielącza

II m.

Joanna Budzyńska – Szkoła Podstawowa Bodaczów

III m.

Oliwia Bochniak – Szkoła Podstawowa Michalów

Wyróżnienia:

Hubert Bednarz – Szkoła Podstawowa Bodaczów

Zofia Banach – Szkoła Podstawowa nr 1 Szczebrzeszyn

młodzież i starsi

I m.

Michał Chwiejczak – Gimnazjum Michalów

I m.

Katarzyna Zając i Anna Wojtaszek – Pracownia Plastyczna WTZ Rozłopy

II m.

Marcin Milczuk – Warsztat Terapii Zajęciowej Rozłopy

II m.

Karolina Szyduczyńska – Gimnazjum Szczebrzeszyn

III m.

Pracownia Krawiecko – Dziewiarska – Środowiskowy Dom Samopomocy w Sochach

Wyróżnienia:

Grupa Animacji Kulturalnej – Warsztat Terapii Zajęciowej

w Zamościu

W kat.inne formy ( wpłynęło 11 prac)

I m.

Krzysztof Sykała i Krzysztof Jabłoński – WTZ Rozłopy

II m.

Elżbieta Błońska – Warsztat Terapii Zajęciowej Zamość

III m.

Izabela Wróbel – Szkoła Podstawowa Wielącza

III m.

Marika Bajan – Warsztat Terapii Zajęciowej Zamość

Wyniki z XV Konkursu Kolęd i Pastorałek można pobrać TUTAJ.

 

 

ZOBACZ TAKŻE

1 thought on “Konkursy świąteczne rozstrzygnięte”

Comments are closed.