REKLAMA

Dzieci w przedszkolu marzną, ale gmina obiecuje, że będzie im cieplej

Nasza Czytelniczka (nazwisko do wiadomości redakcji) poinformowała nas, że w Przedszkolu Samorządowym w Szczebrzeszynie grupa dzieci marznie w zaadoptowanym na salę edukacyjną korytarzu.

-Grupa dzieci 4 i 5-latków korzysta z sali zaadaptowanej z korytarza na pierwszym piętrze. Temperatura w tym pomieszczeniu wynosi 16 stopni Celsjusza – pisze w mailu do naszej redakcji zbulwersowana Czytelniczka. I, dodaje, że : – Jest bardzo zimno, a dzieci przebywają tam cały dzień tj. od godz. 8. do 14.30. Było by trudno wytrzymać w takiej temperaturze osobie dorosłej, a co dopiero dziecku. Dzieci chorują – skarży się kobieta. I twierdzi, że w ubiegłą zimę też tam było zimno. Oczekuje pomocy dla tych dzieci. Martwi się, że to początek mrozów i pyta : – Co będzie kiedy przyjdzie prawdziwa zima ?

Ponieważ przedszkole należy do samorządu, zapytaliśmy burmistrza Szczebrzeszyna o tę sprawę.

– Już tym problemem się zajęliśmy. Podejmujemy działania, żeby temperatura była podobna jak w pozostałych pomieszczeniach – uspokaja Marian Mazur, burmistrz Szczebrzeszyna.

(GAT)

ZOBACZ TAKŻE

9 thoughts on “Dzieci w przedszkolu marzną, ale gmina obiecuje, że będzie im cieplej”

  1. To św. Maryjan obiecuje coś też po wyborach????. To ci nowość -:)

  2. Tylko wybory dopiero za 4 (chyba) lata. Dzieci raczej umarzną niż się doczekają ocieplenia

  3. No i co z tego, że są dwie parafie? Żal dupę ściska? Albo zazdrościsz lamusie,że jedna z parafii jest lepsza od drugiej i nie zależy jej na pieniądzach?

    1. czy to jest wypowiedź proboszcza? (której parafii), ta bogata może dałaby coś dzieciom w przedszkolu (jedna taca nie zrujnuje) 🙂

  4. Jak można zaadoptować salę… ? Nie mam pojęcia. Ale rzeczywiście jest tam zaj…iście zimno. Biedne dzieciaki… Fajnie że ktoś się wreszcie za to wziął!

Comments are closed.