PO zaprezentowała regionalny sztab wyborczy

14 sierpnia 2014

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

W środę (13 sierpnia) odbyła się w Lublinie konferencja prasowa, na której zaprezentowano skład Regionalnego Sztabu Wyborczego Platformy Obywatelskiej RP w województwie lubelskim.

Szefem Regionalnego Sztabu Wyborczego został Krzysztof Grabczuk, obecny wicemarszałek województwa. Pełnomocnikiem wyborczym – Mariusz Grad, Poseł na Sejm, a finansowym Wojciech Krakowski, lubelski radny. Listy kandydatów do powiatów i gmin zostaną zatwierdzone do 8 września, a listy kandydatów do sejmiku województwa do 15 września. Na listach obok nazwisk członków Platformy Obywatelskiej znajdą się osoby nie będące członkami struktur partyjnych.

 

 

– W nadchodzących wyborach Platforma Obywatelska wystartuje jako jedna drużyna – mówił Marszałek Grabczuk – wierzę głęboko, że przy silnej mobilizacji odniesiemy sukces.

W konferencji uczestniczył także Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, odpowiedzialny za wybory samorządowe w stolicy regionu. Potwierdził start z list Platformy Obywatelskiej. Dodatkowo podkreślił – Mam poczucie dobrze wykonanej pracy, ale to od wyborców zależy wynik wyborczy – stwierdził.

Zarówno marszałek Grabczuk jak i prezydent Żuk stwierdzili, że gwarancją sukcesu w pracy samorządów jest skuteczna współpraca pomiędzy samorządem województwa a miastem. Poseł Mariusz Grad podkreślił, że kampania Platformy Obywatelskiej na Lubelszczyźnie będzie miała merytoryczny charakter.

Rzeczniczką Prasową Regionalnego Sztabu Wyborczego PO RP została Joanna Mucha, Posłanka na Sejm RP, była Ministra Sporu i Turystyki.

 

(Materiał nadsłany, GAT)

 

5 Responses to PO zaprezentowała regionalny sztab wyborczy