SP ZOZ będzie miał nowoczesny sprzęt

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie zostanie wyposażony w nowoczesny sprzęt informatyczny i medyczny.

Projekt obejmuje zakup serwera, stanowiska roboczego, oprogramowania wraz z wdrożeniem dla apteki głównej oraz apteczek oddziałowych, zakup sprzętu komputerowego wraz z peryferiami i oprogramowaniem oraz serwerów. W ramach projektu wykonana zostanie także nowa infrastruktura sieciowa oraz wdrożony będzie systemu e-usług. Przetarg na wyposażenie jednostki w sprzęt komputerowy wygrała spółka zależna ATM  – „Impulsy”, która zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem oraz opieką serwisową systemów teleinformatycznych dla szpitali i przychodni.

Ponadto z unijnych pieniędzy sfinansowany zostanie zakup nowego sprzętu medycznego: aparatu do znieczuleń, videokolonoskopu, lampy operacyjnej pojedynczej. Uruchomiony zostanie także systemu cyfrowej diagnostyki obrazowej.
A wszystko w ramach projektu „Wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego oraz zakup sprzętu medycznego gwarancją wysokiej jakości usług medycznych w SP ZOZ w Szczebrzeszynie” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Jego wartość wynosi 2 063 280,10 zł.

„Szczebrzeszyn.Info”

One Response to SP ZOZ będzie miał nowoczesny sprzęt

  • i co z tego zakup sprzętu to pikuś w porównaniu z konserwacją i obsługą techniczną – serwisowaniem każda firma nontująca to potwierdzi. to po pierwsze a po drugie jak nie pójdziesz prywatnie na wizytę to i tak cię nie wyleczą w najlepszym razie zaleczą .