Świerszczychrząszcz w Mam Talent

9 października 2013
Fot. Tomasz Gaudnik / Archiwum

Fot. Tomasz Gaudnik / Archiwum

W ostatnim, piątym odcinku telewizyjnego programu „Mam Talent”, który jest  emitowany w każdą sobotę o 20.  w TVN wystąpił kabaret „Świerszczychrząszcz ze Szczebrzeszyna”.

Marcin Wąsowski i Michał Łysiak zaprezentowali krótką historię światowej kinematografii.

Podczas występu z twarzy jury i publiczności nie schodził uśmiech.

– Śmieliśmy się, to chyba jest najlepszy prezent dla was, prawda ? – pytała artystów roześmiana Agnieszka Chylińska, jurorka „Mam Talent”. Zachwycony występem był także inny juror Agustin Egurrola – Macie pomysł na siebie, to był bardzo dobry numer – stwierdził. – Czego chcieć więcej ? Jesteście kabareciarzami, wyszliście na scenę, było śmiesznie, bardzo śmiesznie, czyli występ bardzo udany. Zrobiliście to, co najlepiej umiecie. Rewelacja, rewelacja ! – oceniała rozbawiona Małgorzata Foremniak.

Odcinek z występem kabaretu można obejrzeć pod adresem http://mamtalent.tvn.pl/aktualnosci,1911,n/wybierz-najlepszy-wystep-piatego-odcinka,101284.html .

Na dole strony znajduje się także sonda z pytaniem „Kto był najlepszy w piątym odcinku?”. Można tam zagłosować np. Na kabaret ze Szczebrzeszyna.

3 Responses to Świerszczychrząszcz w Mam Talent

  • W necie pojawił się film „Habit” Świerszczaichrząszcza, po obejrzeniu mam mieszane uczucia – nie dość, że nie wiadomo o co chodzi to jeszcze nieśmieszne, miejscami żałosne i obrażające uczucia. Bardzo cenię dotychczasowe dokonania chłopaków ale nie idźcie tą drogą.

  • czy te mlodzi artysci to Zydzi? Bo czytac, ze tam jest duzo Zyda w Szczebrzeszyn. Pozdrawiam , very good!

  • Łoj. To cu teraz bedzie?