Orlik: Młodzi piłkarze z SP nr 1 w finałach wojewódzkich

30 września 2013

Fot. MDK Szczebrzeszyn

W piątek 27 września 2013 r. w Szczebrzeszynie na obiektach sportowych „Moje boisko ORLIK 2012” odbył się IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA dla chłopców rocznik 2000 – 2001.

W półfinale chłopców starszej kategorii wiekowej zagrały cztery najlepsze drużyny które wywalczyły awans w ćwierćfinałach. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, gdzie ogółem odbyło się sześć meczów. W rozgrywkach starszej grupy uczestniczyło 34 młodych adeptów piłki nożnej. Zwycięska drużyna czyli zespół SP Nr 1 w Szczebrzeszynie oraz z drugiej pozycji Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju awansował do rozgrywek wojewódzkich. Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Cały turniej przebiegał w miłej atmosferze oraz z wielkim duchem zwycięstwa w zasadzie fair-play. Każdy uczestnik tego jakże ważnego wydarzenia w ich życiu

codziennym wykazywał się podczas tych zawodów sporym zaangażowaniem i ogromna determinacją. Spora grupa kibiców, która zebrała się podczas tego turnieju dzielnie dopingowała młodych adeptów piłki nożnej czego efektem były świetne akcje oraz wiele zdobytych pięknych bramek.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE – SP NR 1 SZCZEBRZESZYN

II MIEJSCE – GIMNAZJUM NR 2 BIŁGORAJ

III MIEJSCE – ORKAN BEŁŻEC

IV MIEJSCE – ANDORIA MIRCZE

Źródło : Paweł Sawic/ Materiał nadesłany

Skomentujesz?