I Ogólnopolski Festiwal Bardów „Ballada o …”

30 września 2013

logo_festiwal_chelm_2013

Fundacja Wspierania Kultury „Na Styku”działając przy wsparciu finansowym Miasta Chełm zaprasza na: I Ogólnopolski Festiwal Bardów „Ballada o …”oraz konkurs piosenki o laur „Kredowej Nuty”.

Impreza odbędzie się w dniu 19 października 2013 roku w „Galerii Atelier” przy ul. Lwowskiej 24 w Chełmie. W dwóch wieczorno-nocnych recitalach wystąpią bardowie „co się zowie”.

Jako pierwszy zagra i zaśpiewa Paweł Szymański – kompozytor, wirtuoz gitary i autor tekstów. Po nim, gwiazda wieczoru Tomasz Szwed z optymistycznym przekazem :”Będzie dobrze!”.

Szczegóły wydarzenia już do „wypatrzenia” na plakatach i w mediach. Jednocześnie informujemy, że ciągle jeszcze można spróbować swoich sił „muzyczno-wokalnych” w organizowanym w ramach Festiwalu konkursie piosenki o laur „Kredowej Nuty”.

Regulamin konkursu zostanie przesłany zainteresowanym po wysłaniu e-maila na adres: „festiwalballadao@wp.pl” w temacie listu wpisując słowo : „Ballada”. Jest też dostępny na stronie http://www.galeria-atelier.pl. Zapraszamy zarówno do udziału w konkursie jak i do posłuchania bardowskich opowieści. Jako, że impreza planowana jest na kilka godzin zadbaliśmy również o coś dla ciała.

Już dziś warto w swoim kalendarzu zarezerwować datę 19 października właśnie na to wydarzenie.

Źródło : Jarosław Buczek/ Materiał nadesłany

 

Skomentujesz?