Posłanka do PE na Lubelszczyźnie

18 września 2013
Fot. Tomasz Gaudnik/ Archiwum

Fot. Tomasz Gaudnik/ Archiwum

W dniach 19 i 20 września br. prof. Lena Kolarska-Bobińska, Posłanka do Parlamentu Europejskiego zorganizuje, jak również weźmie udział w kilku wydarzeniach na Lubelszczyźnie.

W dniu 19 maja br. prof. Lena Kolarska-Bobińska zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na konferencję „Infrastruktura energetyczna a rozwój gospodarki”. Następnie spotka się z laureatami organizowanych przez Biuro Poselskie konkursów „Europ@enter” i „Obywatel Europy – czyli kto?”. W dniu 20 września br. prof. Lena Kolarska-Bobińska odwiedzi kilka miejscowości na Lubelszczyźnie tj. Lubartów, Kock, Międzyrzec Podlaski oraz poprowadzi spotkanie z mieszkańcami, samorządowcami i przedstawicielami biznesu z Radzynia Podlaskiego. Prof. Lena Kolarska-Bobińska weźmie również udział w oficjalnym otwarciu Centrum Kultury w Lublinie.

19 września

  • Prof. Lena Kolarska-Bobińska zaprasza inwestorów, przedstawicieli samorządów, świata nauki i biznesu, a także wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w konferencji Infrastruktura energetyczna a rozwój gospodarki. Konferencja odbędzie się w Lublinie w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. W spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 11:00, weźmie udział m.in. Jan Chadam, prezes Gaz-System S.A.
  • Po konferencji prof. Lena Kolarska-Bobińska będzie uczestniczyć w oficjalnym podsumowaniu internetowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej „Europ@eneter” oraz konkursu na esej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych „Obywatel Europy – czyli kto?”. Na uroczystość, która odbędzie się o godz. 15:00 w Grand Hotelu Lublinianka, sala „Biblioteka”, zostali zaproszeni laureaci wraz z nauczycielami, a także pozostali członkowie Jury.

20 września

  • Prof. Lena Kolarska-Bobińska odwiedzi kilka miejscowości w północnej części województwa i spotka się z samorządowcami. Na godz. 10.30 zaplanowano spotkanie w Starostwie Powiatowym w Lubartowie, na godz. 12.00 w Urzędzie Miasta w Kocku, na godz. 13.30 w Urzędzie Miasta w Międzyrzecu Podlaskim. Natomiast o godz. 15.00 prof. Lena Kolarska-Bobińska wraz z Marszałkiem Krzysztofem Grabczukiem i Posłem na Sejm RP Stanisławem Żmijanem poprowadzi spotkanie z mieszkańcami, samorządowcami i przedstawicielami biznesu z Radzynia Podlaskiego pt. „Zmieniająca się Unia Europejska”. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta w Radzyniu Podlaskim, ul. Warszawska 32.
  • Na zakończenie, o godz. 19.00 prof. Lena Kolarska-Bobińska weźmie udział w oficjalnym otwarciu Centrum Kultury w Lublinie.

Źródło : Biuro Poseł do PE prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej/ Materiał nadesłany

Skomentujesz?