Koncert na zakończenie projektu

24 sierpnia 2013

We wtorek (3 września) w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbędzie się koncert patriotyczny „Był taki rok, rok 63-ci”, w którym wystąpi m.in. wybitna aktorka filmowa i teatralna – Anna Romantowska.

Koncert jest podsumowaniem projektu „Echa Powstania Styczniowego na Roztoczu Zachodnim Józef Brandt – ku pokrzepieniu serc”. Oprócz Anny Romantowskiej, która będzie recytowała na scenie teksty wystąpią Kuba Gąska – tenor i solista z Teatru Muzycznego w Lublinie oraz Robert Grudzień – solista Filharmonii Lubelskiej, który będzie grał na organach.

Rozstrzygnięty zostanie także koncert plastyczny i historyczny oraz odbędzie się promocja książek „Czachowscy, Krzyżanowscy, Chopinowie. Legendy i fakty historyczne” oraz „Słownik Powstańców Styczniowych odznaczonych orderem Virituti Militari”.

Początek koncertu o godz. 12.

Projekt został dofinansowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra. Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie otrzymał na jego realizację 10 tys. zł.

7 Responses to Koncert na zakończenie projektu

  • a co z dożynkami?

  • kogo chcesz dożynać ? :))

  • Proszę zmienić godzinę, bo o 12 to ludzie pracują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • nie ma co się martwić, wejście tylko za wykupieniem biletu; nikt nie przyjdzie – jak to w Szczebrzeszynie, każdy by chciał wszystko za darmo

  • A no właśnie koncert jest darmowy, a znając życie sala będzie pusta. Chyba że młodzież szkolna przyjdzie bo wnioskując z godziny to do uczniów jest adresowane. Swoją drogą świetny pomysł, gratulacje.

  • Brawo MDK!

  • Nie no ja bym chętnie przyszedł nawet gdybym miał kupić bilet ale nie o tej porze o 17,18 z miłą chęcią ale nie o 12 sory bardzo