REKLAMA

Ktoś włamał się do sklepu jubilerskiego

W nocy z poniedziałku na wtorek (19-20 sierpnia) do sklepu jubilerskiego przy placu Kościuszki w Szczebrzeszynie włamał się złodziej. Ukradł biżuterię wartą 11 tys. zł.

Ustalono, że sprawca dostał się do sklepu przecinając kłódkę, na którą była zamknięta brama, a następnie poradził sobie z zamkami w drzwiach wejściowych. Skradł cenną biżuterię i niezauważony uciekł.

Właściciel sklepu jubilerskiego, 32 – letni biłgorajanin zauważył włamanie we wtorek rano. Natychmiast zawiadomił policję, która teraz szuka złodzieja i biżuterii.

ZOBACZ TAKŻE

9 thoughts on “Ktoś włamał się do sklepu jubilerskiego”

  1. Media piszą różne dziwne nie potwierdzone informacje a wiem bo ja jestem tym wlascicielem

  2. Media piszą różne dziwne nie potwierdzone informacje a wiem bo to ja jestem tym wlascicielem

  3. czy to prawda, że tego dnia Stevie Wonder był w Szczebrzeszynie i wszystko widział, jeśli czyta to ktoś z policji to wydaje mi się, ze powinni go przesłuchać

  4. Policja sprawdzi miejscowych, mi samemu parę osób na myśl przychodzi i na 100 % znajdzie się winny, popowiedzią jest to towarzystwo, któremu, że tak powiem praca w rękach się nie pali.
    11 tysięcy to w sumie nie tak dużo a jak przypuszczam towar był ubezpieczony.

  5. szczebrzeszaku o targówkowym towarzystwie zapewne piszesz… policjo odpowiedz jak na talerzu gdzie szukać. bierzcie sie do roboty

Comments are closed.