Weź udział w wyścigu MTB (mapa, przewyższenia)

2 lipca 2013

4 sierpnia z rynku miejskiego w Szczebrzeszynie po raz drugi wystartuje Ogólnopolski Wyścig MTB Open – Piekiełko – Szczebrzeszyn’ 2013.Trasa wyścigu prowadzi malowniczymi wzgórzami, lessowymi wąwozami, wśród lasów i pól Roztocza Szczebrzeszyńskiego. W tegorocznej edycji zawodnicy będą mieli do wyboru dwie  pętle po ok. 15 i 60 kilometrów długości. Zgłoszenia do wyścigu należy przesyłać do 26 lipca 2013 r.  na adres Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie, gdzie znajduje się sekretariat i biuro zawodów.

Dla trzech najlepszych zawodników (osobno kobiety i mężczyźni) oraz dla najmłodszego i najstarszego zawodnika na wszystkich dystansach sponsorzy ufundowali nagrody.

Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie wyścigu lub pod numerem tel. 84 682 10 60. Zgłoszenia należy przesyłać na specjalnym  Formularzu.

Zobacz mapę trasy :

Skomentujesz?

6 Responses to Weź udział w wyścigu MTB (mapa, przewyższenia)

  • Szkoda, że nikt nie daje komentarzy, że dobra impreza, że piękne trasy mamy.
    Ludzie zapiszcie się na to! Ja jeżdżę sam ale jak wziąłem kilku gości na trasę to teraz ciągle się pytają kiedy znowu pojedziemy bo nie zdawali sobie sprawy, że mamy piękne góry na roztoczu.

  • Promo chawalizadek???

  • Ja się wybieram właśnie ze względu na trasę poprowadzoną przez bardzo ciekawe tereny, rok temu bardzo mi się podobało. Dobrze by było tylko żeby Organizator postarał się o dobre oznakowanie trasy bo rok temu były z tym problemy

    • Dzisiaj objechałem trasę. Jest dużo dłuższa i trudniejsza 60km. Oznakowanie takie sobie, jestem z okolicy i 2 razy się zgubiłem. Osoby nie znające terenu mogą mieć problemy. Na rozjazdach trzeba zwracać uwagę na biało-czerwone taśmy na gałęziach i oczywiście na strzałki. Na zjazdach trzeba uważać na spore ubytki (deszcze zrobiły swoje). Może zostanie to zniwelowane do wyścigu.No i puki co, to tumany kurzu.Trasa 15km dość prosta do pokonania.

  • Na oznaczenie trasy postawiono 120 sztuk tabliczek kierunkowych oraz 500 mb tasmy.Niestety oznaczenia trasy są celowo niszczone lub przestawiane.Postaram się uzupełnić braki przed samym wyścigiem