Świąteczny konkurs rozstrzygnięty

W Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie rozstrzygnięty został konkurs Bożonarodzeniowy na świąteczny stroik, szopkę, ozdobę choinkową oraz świąteczną kartkę. W konkursie organizowanym corocznie wzięły udział dzieci miejscowych przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów, a także kółek plastycznych i członkowie warsztatów terapii Zajęciowej w Rozłopach i Zamościu.

W tym roku na konkurs wpłynęło 162 prace z placówek edukacyjnych z gminy Szczebrzeszyn oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej z sąsiednich miejscowości –  Rozłop i Zamościa.

W kat. stroik (zbiorowy):

I miejsce – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie (gr. 6 – latków)

II miejsce – Izba Regionalna przy SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

III miejsce Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie (gr. 3 – latków)

stroik indywidualny

I miejsce – Roksana Błażejewska – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

II miejsce – Michał Łosiewicz – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

III miejsce – Andrzej Wiśniewski WTZ Rozłopy

W kat. szopka :

I miejsce – Paulina Wróbel – SP Wielącza Kol.

II miejsce Stanisław Szymanik – WTZ w Zamościu

III miejsce – Łukasz Belina – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

W kat. ozdoba choinkowa

I miejsce – Uczniowie kl. I – SP Nr 3 w Szczebrzeszynie

I miejsce – Izabela Rzeszutko – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

II miejsce – Igor Kukułowicz – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie

III miejsce – Anna Wojtaszek – WTZ Rozłopy

W kat. kartka świąteczna

(dzieci młodsze do III klasy SP)

I miejsce – Gabriela Dudek – SP Wielącza

II miejsce – Weronika Stempel – SP Wielącza

III miejsce – Dawid Bubiłek – SP Wielącza

(dzieci starsze-klasy IV-VI SP)

I miejsceKarolina Garbata – SP Wielącza Kol.

II miejsce – Kamila Sierkowska – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

III miejsce – Adrianna Kazimierczak – SP Nr 3 w Szczebrzeszynie

III miejsce – Karolina Dąbrowska – SP w Niedzieliskach

młodzież i starsi

I miejsce – Agnieszka Bulak – MDK Szczebrzeszyn

II miejsce – Henryka Źrebicka – WTZ Rozłopy

III miejsce – Mateusz Bulak – MDK Szczebrzeszyn

III miejsce – Aleksandra Czerwińska – Gimnazjum w Szczebrzeszynie

W kat. inne formy :

I miejsce – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie (praca zbiorowa gr. 6-latków)

I miejsce – Mirosław Bartoszczyk – WTZ Rozłopy

II miejsce – Krzysztof Sykała – WTZ Rozłopy

III miejsce – Sylwia Hałasa – SP Wielącza Kol.

Zwycięzcom gratulujemy !

Skomentujesz?