Kandydaci do Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie (lista)

Publikujemy listy kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie z poszczególnych komitetów wyborczych. Przypominamy, że wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

KWW JANUSZA NIEDŹWIEDZIA “SAMORZĄD PRZYJAZNY MIESZKAŃCOM”

Pełnomocnik wyborczy: Tomasz Decyk

Okręg wyborczyNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiek
1WIŚNIEWSKI JanSzczebrzeszyn49
4PĘDZICH AleksandraSzczebrzeszyn47
5WYŁUPEK MonikaSzczebrzeszyn47
6BANACH Daniel ŁukaszSzczebrzeszyn41
7PINTAL Mariusz AdamSzczebrzeszyn60
8DOŁBA ArturBodaczów31
9KASZYCA DariuszBodaczów30
11HAŁASA ŁukaszBrody Duże37
13KWIECIEŃ EdytaNiedzieliska32
14TODYS KatarzynaWielącza36
15RESZCZYŃSKI RafałWielącza33

KWW WSPÓLNA GMINA WSPÓLNE SPRAWY

Pełnomocnik wyborczy: Barbara Skwaryło-Bednarz

1WŁAS Józef EdwardSzczebrzeszyn64
2OLCHA Danuta MartaSzczebrzeszyn68
3PIETROWICZ PawełSzczebrzeszyn59
4ZŁOMAŃCZUK Zbigniew GrzegorzSzczebrzeszyn67
5KOWALCZYK MarekSzczebrzeszyn48
6BIZIOR KatarzynaSzczebrzeszyn47
7OCZKOŚ Zdzisław JanSzczebrzeszyn67
8KŁUS PiotrBodaczów34
9ZYCH Wiesław JanuszBodaczów60
10SAMULAK Dariusz MichałBrody Małe40
11SOCHA JarosławBrody Duże38
12KOT Adam AndrzejNiedzieliska72
13PLIŻGA JustynaKąty Pierwsze32
14KALITA Zbigniew WojciechWielącza Poduchowna57
15LESZCZYŃSKA Małgorzata ZofiaWielącza Kolonia58

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA

Pełnomocnik wyborczy: Sławomir Zawiślak

1POŹDZIK Joanna AgnieszkaSzczebrzeszyn37
2CZUK Dariusz FranciszekSzczebrzeszyn63
3PILIP Krystyna HonorataSzczebrzeszyn62
4BIZIOR Konrad WojciechSzczebrzeszyn45
5OCZKOŚ Wojciech ŁukaszSzczebrzeszyn38
6SKIBA Andrzej MarekSzczebrzeszyn65
7STRZAŁKOWSKI DariuszKawęczyn53
8WRÓBLEWSKI Wojciech CzesławBodaczów48
9POPEK TomaszBodaczów38
10CZYŻEWSKA Barbara MałgorzataBrody Małe41
11NIZIO Rafał PawełBrody Duże42
12KUPIEC GrzegorzNiedzieliska-Kolonia22
13ĆMIEL PiotrNiedzieliska34
14WAWRYK WaldemarWielącza Poduchowna54
15GARBATA KarolinaWielącza-Kolonia24

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHARKOTA MIASTO CHRZĄSZCZA

Pełnomocnik wyborczy: Tomasz Charkot

1KAZIRÓD StanisławSzczebrzeszyn67
2CHARKOT RobertSzczebrzeszyn49
3KSIĄŻEK Joanna AntoninaSzczebrzeszyn36
4RUGAŁA Grzegorz MarcinSzczebrzeszyn39
5SOKOŁOWSKI AndrzejSzczebrzeszyn53
6KITOWSKI Marian BogusławSzczebrzeszyn65
7HARKOT Stanisław AdamKawęczyn54
8RYCAJ Małgorzata MariaBodaczów46
9RUGAŁA Wojciech MarekBodaczów41
11MAZUREK Elżbieta DorotaBrody Duże51
12TWARDZISZ Adrian WojciechNiedzieliska33
14WOSZAK Kinga AnnaWielącza49
15GŁĄB Piotr KazimierzWielącza-Kolonia45

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”

Pełnomocnik wyborczy: Natalia Maria Kruczek

1KITKA Mateusz ŁukaszSzczebrzeszyn32
2PAWLAK MarekSzczebrzeszyn40
3WAGA PiotrSzczebrzeszyn41
4SZYDUCZYŃSKI Radosław AdamSzczebrzeszyn52
5OSTROWSKI Maciej FlorianSzczebrzeszyn33
6MIGRYT Olga AnnaSzczebrzeszyn33
7WRÓBEL Paulina AngelikaSzczebrzeszyn32
8ŚWIERGOŃ Andrzej WładysławBodaczów60
9WÓJTOWICZ BeataBodaczów54
10WYROSTKIEWICZ Bartosz AntoniBrody Małe19
11KAPUŚNIAK MonikaBrody Duże40
12KALINOWSKA Katarzyna MagdalenaNiedzieliska – Kolonia35
14KOT EwaWielącza Poduchowna22

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Pełnomocnik wyborczy: Wojciech Papis

1HEJNO Zenon JanSzczebrzeszyn73
8MYK Aneta WiesławaBodaczów50
10JAKUBIEC Ewa MariolaBrody Małe44

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA