Szczebrzeszyn ma szansę zostać najmilszym miastem w Polsce. Wszystko zależy od Was

23 kwietnia 2013

W poniedziałek (22 kwietnia) wystartowała ogólnopolska akcja, podczas której Polacy będą wybierać najmilsze miasto w Polsce.

O wygranej i przyznaniu tytułu „Najmilszego miasta w Polsce” zdecydują sami mieszkańcy.

– Poza zaszczytnym tytułem, do wygrania są także imprezy plenerowe zorganizowane w trzech miastach-finalistach, a najmilsze miasto w Polsce otrzyma ogólnopolską promocję o wartości pół miliona złotych – informuje organizator.

Żeby zagłosować na Szczebrzeszyn, wystarczy wejść na stronę www.fioletowastrona.pl i oddać swój głos za za pomocą wirtualnych przytuleń. Głos można oddać także na Facebooku pod adresem Facebook.com/Milka. Im więcej zostanie wysłanych przytuleń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.

Do 18 maja zostaną wyłonione trzy miasta, które przejdą do finału akcji. Będą one konkurować o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.

– W drodze do finału mieszkańcy tych trzech miast będą mieli okazję wykazać się i udowodnić, że to właśnie w ich mieście panuje najmilsza atmosfera, biorąc udział w weekendowych wydarzeniach specjalnych i zabawnych prowokacjach– powiedziała Beata Kucejko,Brand Manager marki Milka, organizatora akcji. – O tym, które miasto w Polsce zdobędzie tytuł najmilszego, dowiemy się 30 czerwca br. podczas imprez plenerowych z licznymi atrakcjami, grami i zabawami dla mieszkańców, zorganizowanych w trzech miastach-finalistach jednocześnie – wyjaśniła Beata Kucejko.

Uczestnicy biorący udział w imprezach na żywo będą mogli zdobywać dodatkowe punkty dla swoich miast. Na ostateczny wynik będą więc miały wpływ nie tylko wirtualne przytulenia wysyłane z całej Polski, ale również to, jak mieszkańcy miast zaangażują się w zaplanowane na ten dzień konkurencje.

Najmilsze miasto w Polsce otrzyma od Milki nagrodę główną w postaci działań promocyjnych w telewizji, radiu, prasie oraz Internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej, która zostanie zrealizowana tuż po zakończeniu projektu akcji „Milka. Moje miasto się przytula”.

– Wybierając najmilsze miasto, myślimy o jego mieszkańcach. W każdym mieście ważne są sprawna komunikacja miejska, dobrze funkcjonujące samorządy czy ciekawa oferta kulturalna, ale w naszej akcji najważniejsi są ludzie i relacje między nimi – wyjaśniła ideę akcji Beata Kucejko. – Wraz z Milką chcemy uzmysłowić Polakom, że to, czy miejsce, w którym mieszkają można uznać za miłe i przyjazne, czy chce się w nim przebywać, być jego częścią, zależy od nich samych i od ich codziennych zachowań wobec siebie – dodała Kucejko.

Jak oddać swój głos ?

  1. Wystraczy wejśćtronę http://www.fioletowastrona.pl/

  2. Kliknąć w żółty przycisk z napisem „Weź udział”

  3. W okienku wpisz swój adres e-mail lub poprzez Facebooka

  4. Wpisz adresy e-mail znajomych. Im więcej ich masz, tym więcej głosów oddajesz na Szczebrzeszyn. Jeden e-mail to jeden głos na miasto.

Skomentujesz?

4 Responses to Szczebrzeszyn ma szansę zostać najmilszym miastem w Polsce. Wszystko zależy od Was

  • Przytulone! Ale coś mało głosów ze Szczebrzeszyna. Tylko 22 i 74 miejsce. Przytulajmy!!!!

  • No właśnie mało głosów. Szczebrzeszacy ! Pełna mobilizacja ! Wygranie tej imprezy jest realne. Pokażcie wszystkim że potraficie działać a nie tylko narzekać. Co wy znajomych nie macie czy co. GŁOSUJCIE ! DZIAŁAJCIE !!!!

  • A jest najmilsze? Może lepiej zrobić coś by było, a nie agitowac do oddawania głosów bez sensu. Gdyby wygrało ten konkurs- wtedy dopiero byłby klops.

  • Zgadzam sie z poprzednikiem. Szczebrzeszyn potrzebuje ogromnych zmian. Bałtów rozpoczął od zmiany wójta. A dzisiaj w tej gminie jest zerowe bezrobocie.