Policjanci znaleźli mężczyznę w tapczanie

Podczas obchodu rejonu, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie odwiedzili jedną z posesji na terenie gminy Szczebrzeszyn, gdzie mógł przebywać 21 – letni mężczyzna. Miał on zasądzoną karę roku i 9 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa, których się dopuścił.

-Drzwi policjantom otworzyła matka poszukiwanego. Zapewniała mundurowych, że syna nie ma w domu. Jednak policjanci nie uwierzyli w jej słowa i postanowili sprawdzić pomieszczenia domu. W jednym z pokoi odnaleźli poszukiwanego. Okazało się, że 21-latek chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się…w tapczanie.  Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Zamościu wydał pięć nakazów doprowadzeń do zakładu karnego. 21-latek był karany za kradzieże i włamania. Mężczyznę poszukiwała również Prokuratura Rejonowa w Zamościu celem wykonania z jego udziałem czynności procesowych – informuje asp. sztab. Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mężczyzna został przetransportowany do policyjnego aresztu, a później do Zakładu Karnego, gdzie musi „odsiedzieć” rok i 9 miesięcy.

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA