Puchar burmistrza w rękach Roztocza

23 lutego 2013

Fot. Piotr Bartnik

W sobotę (23 lutego) w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie rozegrany został Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szczebrzeszyna.

W turnieju wzięło udział osiem chłopięcych zespołów piłkarskich z rocznika 2001 – 2002. Po pięciu spotkaniach najmłodsi zawodnicy Roztocza zajęli pierwsze miejsce. To nie pierwszy ich sukces piłkarski. Podopieczni Jacka Nawrockiego odnoszą sukcesy na wielu turniejach, oraz w meczach ligowych młodzików młodszych. Królem strzelców tradycyjnie został ( MIKI ) Mikołaj Nawrocki (15 bramek).

Nagrody wręczał m.in. wiceburmistrz Jerzy Banaszkiewicz.

Po turnieju klasyfikacja prezentuje się następująco :

1 – Roztocze Szczebrzeszyn (skład podstawowy)

2 – Tomasovia Tomaszów

3 – Gaudium Zamość

4 – Hetman Zamość

5 – OSiR Biłgoraj

6 – Skorpion Zamość

7 – Roztocze Szczebrzeszyn (skład 2)

8 – Gaudium Zamość (skład 2)

Rezultaty w meczach Roztocza 1

Roztocze-Gaudium 2       7-1

Roztocze-OSIR Biłgoraj 4-3

Roztocze-Tomasowia     4-1

Półfinał

Roztocze-Hetman           5-1

Finał

Roztocze-Tomasowia  6-4

5 Responses to Puchar burmistrza w rękach Roztocza

  • BRAWO BRAWO

  • Fajna atmosfera ,ekstra rywalizacja ci młodzi walczą całym sercem jeszcze nie skażonym mamoną . Miło również, że W.B. za sponsorował ciepły posiłek dla wszystkich.

  • No fajnie,że mają pasję, a ciekawe jacy są z nich uczniowie…:)

  • Młodzi dostali zaproszenie do Chełma na dwudniowy turniej, na którym będą również zespoły z Ukrainy turniej zaczyna się w sobotę 2 marca.Miło, że nasze młode roztocze jest postrzegane w Lubelskim, jako jeden z czołowych zespołów młodzików młodszych, co skutkuje częstymi zaproszeniami na turnieje.

  • Brawo! Młodzi dają radę, ale jak zespół seniorów “wzmacnia” się takimi asami jak Sacha to czarno widzę przyszłość Roztocza w IV lidze. Sacha to może strzelić piwko, a nie bramkę,