REKLAMA

Ferie z MDK i Biblioteką

Dzieci i młodzież spędzające ferie w Szczebrzeszynie mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach, które organizuje Miejski Dom Kultury i Biblioteka Publiczna.W zajęciach organizowanych przez dom kultury i bibliotekę można brać udział od 11 do 22 lutego.

W ofercie MDK znalazły się : Poranki bajkowe, gry i zabawy świetlicowe, zajęcia plastyczne oraz teatralne i muzyczne, gry w szachy oraz warcaby i bilard, zajęcia kulinarne. To wszystko odbywać się będzie w godz. 10. – 12. w sali klubowej MDK. Później od 12. do 14. zajęcia przeniosą się na stadion miejski i boisko „Orlik”. Tam będzie można porzucać lotką do tarczy – „Dart”, zagrać w tenis stołowy oraz wziąć udział w treningu sportowym na „Orliku”.

W Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 9.– 13. W ofercie na ferie biblioteka przygotowała dla dzieci i młodzieży gry planszowe, zajęcia plastyczne, zajęcia interaktywne oraz darmowy komputerowy kurs dla dzieci (FunEnglish) i dorosłych (Angielski 123).

ZOBACZ TAKŻE