Szczebrzeszyn: Poszukiwania mężczyzny zakończyły się tragicznie

Foto: Policja

W sobotę (25 czerwca) policjanci ze Szczebrzeszyna i Zamościa poszukiwali mężczyzny w wieku 64 lat. O ich jego zaginięciu poinformowała mundurowych rodzina mężczyzny. Poszukiwania zakończyły się jednak tragicznie.

-W sobotę rodzina powiadomiła o zaginięciu 64-letniego mieszkańca Szczebrzeszyna. Ostatni raz bliscy widzieli go w piątek. W godzinach przedpołudniowych wspólnie z kolegą spożywał alkohol, po tym obaj wyszli z domu. Do chwili zgłoszenia zaginięcia nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginionego szukali miejscowi policjanci oraz mundurowi z Zamościa. Niestety poszukiwania 64-latka zakończyły się tragicznie. Jego ciało odnaleźli policjanci. Mężczyznę odnaleziono w nieczynnym zbiorniku na nieczystości znajdującym się na terenie posesji, gdzie mieszkał. W zbiorniku tym odnalezione zostało również ciało jego znajomego – 39-latka ze Szczebrzeszyna, z którym dzień wcześniej spożywał alkohol i razem wyszli z domu – informuje st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Na miejscu tragedii pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu. Ciała zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA