Dziecko w obiektywie – rozstrzygnięcie konkursu

Foto: Informacja prasowa/ Nadesłane

18 lutego br. w Przedszkolu Miejskim Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie powiatowego konkursu fotograficznego Dziecko w obiektywie.

W konkursie mogły wziąć udział dzieci w wieku od 3. do 5. lat z obszaru miasta Zamość i powiatu zamojskiego, posiadające orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Zadaniem rodziców było wykonanie i przesłanie fotografii prezentujących ulubione miejsca wypoczynku ich dzieci, rodzinnych wycieczek, spacerów. Zdjęcia miały jednocześnie ukazać walory przyrodnicze i architektoniczne miasta Zamościa i regionu. Kolejnymi celami konkursu było: rozbudzanie zainteresowania pięknem naszego regionu, poszerzanie wiedzy na temat miasta i jego okolic, rozwijanie zainteresowań fotograficznych, zachęcanie do wspólnego spędzania czasu przez rodziców i dzieci.
Jury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce ex aequo- Mikołaj Furman i Józef Karchut
II miejsce ex aequo- Natan Jaruzel i Jakub Kowalski
III miejsce ex aequo- Mikołaj Jasiński i Jowita Niedźwiedź
Franciszek Woźniak- wyróżnienie
Karol Wróbel- wyróżnienie


Laureaci konkursu (pierwsze, drugie i trzecie miejsce, dwa wyróżnienia) otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz dyplomy.


Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują: Prezesowi Zarządu Zamojskich Zakładów Zbożowych Sp. z o.o. Panu Dariuszowi Danilewiczowi, Zarządowi Osiedla Janowice oraz Pawłowi Świcy właścicielowi Księgarni im. Bolesława Leśmiana za ufundowanie nagród. Z kolei Fundacji Dr Clown za współpracę przy organizacji konkursu. Wszyscy nasi sponsorzy i przyjaciele przedszkola otrzymali okolicznościowe podziękowania.

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA