Zamość: Przedszkole nr 13 zaprasza

Foto: Przedszkole Miejskie Nr 13 w Zamościu

Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu zaprasza dzieci i rodziców mieszkających na terenie Zamościa i powiatu zamojskiego do udziału w konkursie fotograficznym Dziecko w obiektywie.


Do konkursu mogą zostać zgłoszone dzieci, które mają od 3. do 5. lat, posiadające orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne.


Organizatorzy konkursu wychodząc z założenia, że każde dziecko posiada swoje wybrane i ulubione miejsca odpoczynku, spacerów, dokąd udaje się z rodzicami, zachęcają do aktywnego wspólnego spędzania wolnego czasu i rodzinnych wycieczek po to, aby również uwiecznić walory artystyczne, architektoniczne czy krajobrazowe Zamościa i okolic. Chcą również, aby rodzice i dzieci, poprzez wykonane fotografie, podzieliły się pięknem okolic zamieszkania, a nawet zabaw, które można by tam zorganizować.


Wszystkich zainteresowanych informujemy, że szczegółowe wiadomości o konkursie znajdują się na stronie internetowej przedszkola. Zachęcamy do udziału w nim. Na rodziców i dzieci czekają nagrody. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony.

http://www.przedszkole13.zamosc.pl/news/90/zapraszamy-do-udzialu-w-konkusie-fotograficznym.html

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA