REKLAMA

Gm. Radecznica: Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Był nietrzeźwy

Foto: Policja

Kierujący samochodem osobowym 67-latek jadąc wieczorem przez Latyczyn, nagle zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Był nietrzeźwy.

Foto: policja

-Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny zamojskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Latyczyn, gmina Radecznica kierujący samochodem osobowym wjechał w drzewo. Policjanci, którzy pracowali na miejscu kolizji wstępnie ustalili, że 67-letni kierujący pojazdem marki Renault nagle stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Załoga karetki pogotowia przewiozła 67-latka z Ostrowca Świętokrzyskiego do szpitala. Po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniósł poważniejszych obrażeń – relacjonuje starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało u kierowcy ponad promil alkoholu.

-Od kierującego pobrano krew, badanie wykaże stężenie alkoholu w jego organizmie w czasie zdarzenia. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na powstałe w nim uszkodzenia. Za pokwitowaniem zatrzymali także prawo jazdy należące do 67-latka – informuje rzeczniczka.

ZOBACZ TAKŻE