REKLAMA

Posiadali środki odurzające

Policjanci znaleźli podczas kontroli drogowej środki odurzające u kierowcy (20-latka) i pasażera (23-latka) oraz w samochodzie, którym się poruszali.

-Nerwowe zachowanie 20-letniego kierowcy oraz pasażera wzbudziło podejrzenia mundurowych. Postanowili więc sprawdzić, czy nie posiadają substancji zabronionych. Nie pomylili się, zarówno u kierowcy, jak i 23-letniego pasażera odnaleźli susz roślinny, białą krystaliczną substancję, tabletki oraz pomarańczowy proszek. Środki odurzające ukryte były także w samochodzie 20-latka. Mundurowi zabezpieczyli odnalezione substancje. W komendzie przeprowadzono badanie narkotesterem. Okazało się, że susz roślinny to marihuana. Z zabezpieczonej przez policjantów marihuany można byłoby wykonać ponad 70 porcji tego narkotyku. Wszystkie substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom, które określą dokładny ich skład – informuje starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamoścu.

Zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie mężczyźni to mieszkańcy gminy Sułów. Usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo mogą trafić „za kraty” nawet na trzy lata. 

ZOBACZ TAKŻE