REKLAMA

Pijany wikary spowodował kolizję

Pijany ksiądz z parafii św. Mikołaja w Szczebrzeszynie cofając spowodował stłuczkę z innym pojazdem na ul. Zamojskiej, a na domiar tego uciekł z miejsca zdarzenia. Był pod wpływem alkoholu – informuje Tygodnik Zamojski.

Świadkowie zdarzenia spisali numery rejestracyjne. Ksiądz niedługo po incydencie został zatrzymany przez policję. Miał 2, 44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ten sam ksiądz już raz wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu. Było to 6 lat temu w innej parafii, dwa miesiące po święceniach kapłańskich. Wjechał w znak drogowy. Wówczas miał w organizmie promil alkoholu.

O przyszłości księdza w diecezji zdecyduje nowy biskup.

ZOBACZ TAKŻE

12 thoughts on “Pijany wikary spowodował kolizję”

 1. by chociaz mial troche godnosci aby nie uciekac z miejsca zdarzenia! przez takich ludzi kosciol zajmuje w srod mlodego pokolenia tako pozycje a nie inne!

 2. mają za dużo pieniedzy i nie wiedzą co z nimi robić,a teraz są upały ,więc trzeba pićććć!!!

 3. fafa żyrafa… ksiądz też człowiek. Jak się lekarz po pijaku rozbija to nikt nie ma z tym problemu, aż tu nagle Księdzu się przytrafiło i od razu wielkie booom.

  Nie popieram jazdy po pijaku, gdyż mogło się to skończyć tragicznie (na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał), ale żeby od razu pisać o tym w gazetach… człowiek jak człowiek, ułomności każdemu się zdarzają.

  1. Po pierwsze jazda po pijaku to przestępstwo a nie ułomność , trzeba być nieodpowiedzialnym debilem aby wsiąść za kierownice po wypiciu.
   Nikt tu nie udaje świętoszka , mi sie nigdy nie zdarzyło wsiąść za kierownicę po pijanemu.
   Absolutnie zabrać prawojazdy temu durniowi w sukience.

 4. No pewnie, że ułomności każdemu się zdarzają. Ale uciekać z miejsca stłuczki? Gdzie on ma honor i godność. Jak chce nauczać swoje „owieczki” jak sam jest marny i mały moralnie i duchowo….
  Niech pije, tylko po pierwsze ma odwagę osobistą odpowiadać za swoje czyny, a po drugie niech nie wytyka innym ułomności udając świętoszka.

 5. Po stanie w jakim był jego peugeot to można wywnioskować że nie raz mu się zdarzyło o coś otrzeć lub w coś puknąć ;-P

 6. Ciekawe dlaczego nie pisano o innych pijanych kierowcach, którzy również powodowali tego typu kolizje. Wielka afera tylko dlatego, że padło to na księdza… Hmm.. O pijanych policjantach i lekarzach jakoś głośno o tym nie mówiono.

  1. dokładnie! nie pisano, a wszyscy wiemy o jakich osobach mowa.. księdza się czepili -,-

 7. no właśnie podobno nie tak dawno radnego zatrzymano za jazdę pod wpływem i jakoś cisza jest na ten temat no a wikaremu nie pierwszy raz sie zdażyło więc lepiej dla niego i innych uczestników ruchu drogowego niech mu zabiorą prawko

 8. BRAK GODNOŚCI, BRAK MYŚLENIA, BRAK CZŁOWIEKA W TYM KIMŚ, A MOŻE W CZYMŚ

Comments are closed.