Ciągnik przygniótł 57-latka

27 lipca 2019
Foto: Policja

Podczas zjazdu ze stromego wzniesienia na jednym z pól w Szczebrzeszynie, przewrócił się ciągnik rolniczy z dwiema przyczepami przygniatając 57 – letniego mężczyznę, który kierował pojazdem.

Foto: Policja

-Dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony o tym, że w Szczebrzeszynie mężczyzna wykonujący prace polowe został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. O własnych siłach zdołał wydostać się z kabiny przewróconej maszyny, jednak potrzebował pomocy służb ratunkowych. Policjanci, którzy przyjechali we wskazane miejsce wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło w czasie, gdy 57-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn, który kierował ciągnikiem rolniczym m. Massey Ferguson wraz z dwiema przyczepami wypełnionymi zbożem zjeżdżał ze stromego wzniesienia. Ciągnik przewrócił się na bok, a mężczyzna został uwięziony w jego wnętrzu. Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przewiozła 57-latka do szpitala – relacjonuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Badanie trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają przebieg zdarzenia. Apelują także o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac polowych oraz w czasie użytkowania sprzętu rolniczego.

Skomentujesz?