Mecz barażowy o mistrzostwo Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych

30 czerwca 2019
Foto: Nadesłane

W czwartek (27 czerwca) na stadionie miejskim w Szczebrzeszynie odbył się pierwszy mecz barażowy o mistrzostwo Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych.

Nasza drużyna podejmowała DKS Gaudium Zamość. Przed meczem nasi piłkarze otrzymali pamiątkowe nagrody które wręczali: Roman Pupiec – prezes i Paweł Sawic- vice prezes MSPN Roztocze. Wynik spotkania był korzystniejszy dla nas – zwyciężyliśmy 3:2 . Wystąpiliśmy w składzie Łaszkiewicz P., Bis K., Brodaczewski J., Wajler J., Pędzich S., Małyszka M., Sztochel N., Tymicki K., Kiryło P., Sierkowski J., Duda P., Duda K.

Bramki strzelili: Bis K., Brodaczewski J., Kiryło P.

Trenerem naszej drużyny jest Krzysztof Kiryło. Rewanż odbył się w niedziele (30 czerwca) w Zamościu.

(Nadesłane)