Policjant ze Szczebrzeszyna zdobył drugie miejsce na podium w kolarskim wyścigu MTB

30 kwietnia 2019
Foto: Policja

Podczas odbywającego się w Serocku kolarskiego wyścigu MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji w kategorii OPEN, st. sierż. Radosław Wasilewski z komisariatu w Szczebrzeszynie zdobył drugie miejsce na podium.

– Po raz pierwszy w ramach LOTTO Poland Bike Marathon rozgrywany jest Cykl Wyścigów MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji, składający się z pięciu etapów. 28 kwietnia 2019 roku w Serocku odbył się drugi etap cyklu kolarskich zmagań. Kolarze, policjanci z całej Polski na rowerach górskich pokonywali dystans 27 km przejeżdżając przez najbardziej urokliwe miejsca w gminie Serock. W wyścigu uczestniczył st. sierż. Radosław Wasilewski z komisariatu w Szczebrzeszynie, który do mety dojechał w ścisłej czołówce. Nasz kolega zdobył II miejsce w kategorii OPEN mężczyzn, wywalczył również II miejsce na podium w kategorii wiekowej M1 – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

Przed policjantem ze Szczebrzeszyna kolejne cykle wyścigów MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji, które odbędą się 8 czerwca 2019 r. w Urszulinie, kolejny 30 czerwca oraz zaplanowany na 1 września w Markach. A 12 października 2019 r. odbędą się Mistrzostwa Polski Policji MTB (Warszawa-Wawer).

Skomentujesz?