Bodaczów: Rodzina poszkodowana w pożarze niebawem wróci do swojego domu

Foto: Nadesłane

Rodzina Malców z Bodaczowa, której pożar strawił wnętrze domu, będzie mogła niedługo wrócić do swojego mieszkania. Trwa właśnie remont budynku dzięki ofiarodawcom i firmom, które wspomogły rodzinę.

Przypomnijmy. W wyniku pożaru, który wybuchł 24 stycznia 2019 r., splunęło wnętrze i wyposażenie drewnianego domu w Bodaczowie, w którym mieszkała 5-osobowa rodzina.

Szybko ruszyła zbiórka pieniędzy na remont domu, w którą zaangażowało się szczebrzeszyńskie stowarzyszenie „Chrząszczowy Gród”. W wyniku zbiórki funduszy stowarzyszeniu , w ciągu miesiąca, udało się uzbierać ponad 4 tys. zł. Symboliczne przekazanie pieniędzy pogorzelcom odbyło się 4 marca 2019 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Szczebrzeszynie. Cała zebrana kwota została przekazana na rachunek bankowy poszkodowanej rodziny

W pomoc rodzinie Malców zaangażowało się wiele osób i firm m.in.: Polskone Biłgoraj, firma Greenplast, Kwant, skład budowlany Kalinowice, Inwex Brody Małe, Hydromet Zamość, Stal Produkt, Okna Żdanów, Sławex.
Do zakończenia remontu brakuje jeszcze trochę materiałów, przede wszystkim: gładzi, farb, płytek, kleju i mebli kuchennych. Jeżeli ktokolwiek mógłby pomóc – prosimy o kontakt pod tel.: 513 452 325 lub 512 155 202.

Wnętrze domu w trakcie remontu (foto nadesłane):

CZYTAJ TAKŻE
REKLAMA