REKLAMA

Rozstrzygnięcie konkursu i kiermasz

Misterium Paschalne w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczebrzeszynie, podsumowanie konkursu Tradycje Wielkanocne oraz Kiermasz Wielkanocny na rynku miejskim – to atrakcje, które przygotował Miejski Dom Kultury na 29 marca i 1 kwietnia br.W czwartek (29 marca) na scenie szczebrzeszyńskiego Domu Kultury zaprezentowane zostanie Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu uczniów SP Nr 1, później rozstrzygnięty zostanie doroczny konkurs plastyczny pod nazwą „Tradycje Wielkanocne”. Początek godz. 10.

Wszystkie prace konkursowe będzie można oglądać w MDK do końca marca.

W Niedzielę Palmową (1 kwietnia) na rynku miejskim w Szczebrzeszynie w godz. 11 – 13 po raz pierwszy w historii miasta zostanie zorganizowany Kiermasz Wielkanocny. Będzie można kupić m.in stroiki wielkanocne, palmy i ozdoby świąteczne.

ZOBACZ TAKŻE

3 thoughts on “Rozstrzygnięcie konkursu i kiermasz”

  1. jak to możliwe, że misterium paschalnego nie będą przedstawiać uczniowie ze szkoły podstawowej nr 3??????

  2. Tak ,tak wszystko ładnie pięknie ,a mnie /i nie tylko/wkurzyli dzisiaj księża z naszej parafii Mikołaja.Tak im się spieszyło żeby jak najszybciej msza się odbyła że nie zauważyli że po procesji wiele osób jeszcze nie zdążyło wejść do kościoła a księża czym prędzej zaczeli modlitwę.Ludzie przed kościołem naprawdę się wkurzyli.Potem ksiądz od niechcenia poświęcił palmy też aby szybciej pomijając dzieci siedzące najbliżej ołtarza,dzieciom było smutno szczególnie tym najmniejszym po czym kolejny raz pominął je zbierając tace.Msza faktycznie była długa i może stąd ten pośpiech ale może następnym razem księża będą o tym pamiętać.Było to o 10.30

Comments are closed.