Zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust

27 listopada 2018

Foto: Policja

Jadący samochodem osobowym mężczyzna z gm. Szczebrzeszyn, w Kawęczynie zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj tuż przed godz. 20. w Kawęczynie.

-Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Daewoo, 52-letni mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Z urazem twarzy mężczyzna przewieziony został do szpitala – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

O zwiększenie czujności na drodze i przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego policjanci,

-Jesienna aura sprzyja bowiem niebezpiecznym sytuacjom na drogach. Nad ranem mogą pojawiać się mżawki i mgły. Wcześnie zaś zapadający zmierzch skutkuje tym, że o wiele mniej możemy dostrzec. Kolory stają się słabiej zauważalne, a ubrani na szaro i czarno piesi nie wyróżniają się na tle jezdni. Tak ubrany pieszy nieświadomie ryzykuje swoim życiem lub zdrowiem. Dlatego też tak ważne jest, szczególnie w tym okresie korzystanie z elementów odblaskowych nie tylko poza terenem zabudowanym. Pamiętajmy, że stosowanie elementów odblaskowych w różnej formie – zawieszki, opaski, kamizelki, torby na zakupy z elementami odblaskowymi – zwiększają szansę na uniknięcie potrącenia w czasie złej widoczności – apeluje Joanna Kopeć.

Skomentujesz?