REKLAMA

ASPN Roztocze przestanie istnieć ?

Czy klub ASPN Roztocze Szczebrzeszyn zostanie rozwiązany ? Okaże się na walnym zebraniu, które były zarząd organizuje w niedzielę (4 marca) w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie.
Zebranie poświęcone będzie aktualnej sytuacji Klubu „Roztocze” Szczebrzeszyn, po podaniu się całego zarządu do dymisji.

Podczas „walnego” członkowie zarządu przedstawią przyczyny podjęcia „tak dramatycznej uchwały”.

Zarząd rozważa w pierwszej kolejności wycofanie zespołu seniorów z rozgrywek IV Ligi Lubelskiej (zlikwidowanie sekcji seniorów) lub całkowite zaprzestanie dalszego prowadzenia działalności statutowej, a wiec rozwiązanie Stowarzyszenia i zakończenia jego 12 – letniej historii.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie zebrania i wybór Prezydium
2. Powitanie gości i członków stowarzyszenia
3. Wybór Komisji: Uchwal i Wniosków oraz Komisji Skrutacyjnej
4. Sprawozdanie Zarządu za rok 2011 – przedstawienie uchwały o poddaniu się Zarządu do dymisji
5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej
6. Wybór Komisji Wyborczej
7. Dyskusja, wolne wnioski
8. Podjecie uchwały w sprawie dalszego funkcjonowania Stowarzyszenia lub jego rozwiązania
9. Wybór nowych władz Stowarzyszenia: Prezesa Zarządu, Członków Zarządu, Komisji Rewizyjnej lub Likwidatora Stowarzyszenia
10. Zakończenie zebrania

„Walne” rozpocznie się o godz. 14., a w przypadku braku quorum drugi termin ustalono tego samego dnia co pierwszy – na godz. 14.30.

ZOBACZ TAKŻE

34 thoughts on “ASPN Roztocze przestanie istnieć ?”

 1. skoro cały zarzad podał sie sie do dymisji to znaczy że mają coś na sumieniu.Szkoda by było gdyby roztocze szczebrzeszyn przestało istnieć kibice powini sie zebrać i coś z tym zrobić zwłaszcza że mamy teraz nowy stadion i co ma stać i niszczeć?? Szkoda

 2. Właśnie. Po co było w takim przypadku inwestować w stadion?! I tak nie generuje on żadnych zysków. Mam nadzieję, że Roztocze nie przestanie istnieć, a tytuł tego artykułu to pewna prowokacja.

 3. Myślę, że to względy finansowe zadecydowały o podaniu się Zarządu do dymisji.

  1. … albo próba szantażu lokalnych władz …, na Zbaraż panowie, na Zbaraż ! 🙂

 4. Z tego, co wiem to na ten rok środki finansowe przeznaczone na funkcjonowanie klubu zostały obcięte o połowę w stosunku do roku ubiegłego. Czyli Roztocze miałoby dostać od gminy coś koło 80 000 zł z tego trzeba 10 000 zł odpalić dla Alwy Brody Ta skromna kwota jest przeznaczona dla wszystkich grup-,Seniorów-juniorów i 2 grup najmłodszych.
  Nie ma, co się dziwić ze tak jest.Pytam czy włodarze naszego miasta są w jakikolwiek sposób związani z klubem.Nie Ani burmistrz ani tym bardziej jego zastępca nie są ze Szczebrzeszyna to, co ich obchodzi jakieś Roztocze. Oni mają taki budżet za 4-5 miesięcy ,,pracy’’ mowa o wypłatach. A może im urwać 50% i dać na klub.Ja jestem za
  Po roku będzie nas stać na :Messiego i Runeja

  1. Obcięto o połowę – zgadza się, ale trzeba popatrzeć że wszędzie zostały obcięte. Korona Łaszczów nie dostała nic ze swojej gminy i upadają, w Tyszowcach też nie jest za różowo. Prezes jako członek Rady Miejskiej powinien znać finanse publiczne gminy i przewidzieć że ten rok będzie bardzo kiepski pod tym względem. I w związku z tym powinno się oszczędzać w roku poprzednim. A jak było? Każdy widział i wiedział ile płaciło się niektórym piłkarzom i pomimo naprawdę sporych pieniędzy na rok 2011 pozostały długi… To jest naprawdę ciężko zrozumieć.

 5. Tak to jest jak się ściąga 'gwiazdy' i płaci im nie wiadomo za co. Rozwiązać to, postawić na trening młodych, kupić im sprzęt i zacząć od B-klasy grać tylko swoimi. Na pewno się zwróci.

   1. … a pozostałych do Niemiec … na roboty , do czasu aż wróci IV liga 🙂

 6. To nie pierwsze rzecz której Lody prezesuje, a potem sp…. jak sie wali. Przykładów jest kilka;-)

 7. wazne ze byl projekt budowy stadionu a to ze klubu nie bedzie…kogo to obchodzi

 8. Słyszałem wczoraj w wiadomościach, że na Pomorzu (nie pamietam nazwy miejscowości) za 24 mln zł zostały wyremontowane tory kolejowe, a teraz PKP w nowym rozkładzie jazdy zlikwidowała ostatni pociąg kursujący po tych torach. To jest Polska właśnie. Wobec tego czym jest pusty stadion bez klubu i kibiców? Ale serce mówi że szkoda, gdyby to była prawda.

 9. Niegospodarność zarządu klubu też brana jest pod uwagę? czy zawsze wina ma byc „na tych na górze” ???????????

 10. Jak budowali stadion nowy zaledwie rok temu to widocznie kasa byla i inwestycja w nowych drogich piłkarzy Pytam sie gdzie są pieniadze BYLA KASA BYŁ ZARZĄD

 11. Jak mało kasy na piłkarzy to dlaczego prezes za handel obiadami po szkołach nic nie dołozy ?Czyżby miał zabarne wożenie obiadków??

 12. odczepcie się od pana Wojciecha to taka porządna istota tyle dobrego wniósł do teo klubu naprawdę takich ludzi to ze świecą szukać codzacy przykład inteligentny i zaradny z każdej sytuacji bardzo trudnej potrafi znalesc wyjście brawo panie Wojtku Niec pan startuje teraz na burmistrza Szczebrzeszyna gwarantowane zwycięstwo w wyborach jeszcze raz brawo Takich ludzi brakuje w rządzie .

 13. Tak pan Wojtek jest najmądrzejszy on najlepiej by rządził miastem ,najlepiej grał zarządzał klubem,przecież on jest naj,naj -SIEDEM ŁBÓW-

 14. No i jak tam po walnym? Co tam ustaliliscie? Jest nowy zarzad,klub wycofal sie z rozgrywek? Nic nie piszecie.

 15. ŁUBU DUBU!!!! ŁUBU DUBU NIECH NAM ŻYJE PREZES KLUBU!!!!!!!!!!!!HA HA HA HA

 16. Budżet klubu 80 000 zaległości z tamtego roku około 25 000 tylko cud pomoże ,a jeszcze ciekawe co z brodami może jeszcze 10 000. Zostaje 45 000

 17. niestety trzeba oglosic upadlosc chyba ze nieroba cos wymysli tylko gada a robic niema komu:)

 18. Stadion przyda się do rozstawiania sceny, będzie w końcu gdzie usiąść, nie będzie zagrożenia, że bawiące się dziecko wbiegnie na ulicę, co potecjalnie zagraża w czasie imprez koło ratusza.

 19. Andrzej Sz. podobno wszedł w struktury klubu ma być dyrektorem od spraw sportowych w jego zakresie będzie po pierwsze nie robić nic po drugie brać wynagrodzenie 5 tys. Ogólnie można powiedzieć ze ma chłopina szczęście ma także wczasy płatne sponsorowane przez biuro zbyszko. pozdrawiam

 20. Pan Sczerba to potrafi pieknie mowic i machać rękoma a prawda jest taka ze na klub nie dal nawet zlotówki tak samo jak Pan Sz. rozporzadzac czyimiś pieniędzmi to każdy potrafi!!!!

  1. ten świat chyli się ku upadkowi, bo na psy to już dawno zszedł…
   nieroba dyrektorem 🙂 tego jeszcze w żadnym kinie nie grali…
   totalne science fiction…

Comments are closed.