REKLAMA

Konkurs: Tradycje Wielkanocne

Szczebrzeszyński Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w dorocznym konkursie plastycznym „Tradycje Wielkanocne”.

Prace samodzielnie wykonane przez autorów należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie do piątku 16 marca 2012 r.

Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa oraz przebiegu konkursu zawarte są w regulaminie.

W tym roku uczestnicy konkursu będą mogli sprzedać swoje prace podczas Kiermaszu Wielkanocnego.

ZOBACZ TAKŻE

4 thoughts on “Konkurs: Tradycje Wielkanocne”

 1. Chciałbym podsumować pewny epizod.. a dokładniej chodzi mi o zimę, która minęła. Śnieg zaczął się wyjątkowo późno i dość krótko był, a mimo to chodniki nie były prawidłowo odśnieżone, jeżdżą tymi traktorkami na darmo z podniesionymi pługami.. idziesz człowieku rano do pracy i co? musisz się męczyć przez śnieg, bo pług zbierał śnieg od wysokości 20cm od chodnika.. no ku**a! w tym roku duzo kasy na to nie poszlo, a mimo to nie robią niczego porządnie.. nie można obniżyć tego pługa? i tak spalają paliwo, a więc niech juz wykonują robotę, za ktora dostaja niemale pieniadze..
  poza tym nie wiem czy wiecie, ale we wtorki pod biedronką jest burdel, a nie targ.. zaparkować trudno, a pracownicy placu to jakies gbury.. no niech to wszystko ch*j strzeli! takiej ujówki, jak u nas, to ze świeczką szukać.. chociaż szczerze mówiąc zamość nie lepszy.. tam w ogóle pługi nie jeżdżą w niektórych miejscach.. poza tym to co? BIEDA panuje.. trzeba zapierdzielać caly miesiac i to na chleb nie starcza.. 1500 zl brutto u nas dostac to graniczy z cudem, bezrobocie coraz wieksze, tusek coraz bardziej rozdupca nasz kraj
  ogółem: CH*JNIĄ jest żyć w tym po**banym państwie

  PS. do zobaczenia za granicą.. a o emeryturach zapomnijcie

 2. Może jak słońce zaświeci i przyjdzie wiosna, to zrobi się bardziej optymistycznie?
  Też odczuwamy kryzys, a będzie jeszcze gorzej…

  1. No cóż w paskudnych czasach przyszło nam żyć ,ale może inni mieli jeszcze gorzej.Faktycznie że szlag człowieka trafia na to wszystko,jest coraz gorzej i gorzej.

   1. Te wypowiedzi – komentarze to w ramach konkursu „Tradycje Wielkanocne”?

Comments are closed.