Wyniki wyborów do Rady Miasta i Gminy Szczebrzeszyn

22 października 2018

Publikujemy cząstkowe oficjalne wyniki do Rady Miasta i Gminy w Szczebrzeszynie.

WYNIKI GŁOSOWANIA NA KOMITETY:

  • KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 38.52 proc. (1680 głosów)
  • KWW HENRYKA MATEJA – 36.64 proc. (1598 głosów)
  •  KWW PRZEDMIEŚCIE ZAMOJSKIE = RAZEM – 9.61 proc. (419 głosów)
  • KWW GMINY SZCZEBRZESZYN – 8.60 proc. (375 głosów)
  • KWW KATARZYNY BIZIOR OSIEDLE KLEMENSÓW – 3.65 proc. (159 głosów)
  • KWW NASZA WSPÓLNA SPRAWA PLUS – 2.29 proc. (100 osób)
  • KWW ANNY STEFAŃSKIEJ – 0.69 proc. (30 głosów)

 

OKRĘG NR 1 (FREKWENCJA 45.98%)

  • HEJNO Zenon Jan – 47.28 proc. (113 głosów)
  • WŁAS Józef Edward – 52.72 proc. (126 głosów)

OKRĘG NR 2 (FREKWENCJA 51.93%)

  • ZŁOMAŃCZUK Piotr Paweł – 24.43 proc. (75 głosów)
  • SZAWARA Jan – 28.66 proc. (88 głosów)
  • BARTNIK Piotr Sylwester – 14.33 proc. (44 głosy)
  • OLCHA Danuta Marta – 32.57 proc. (100 głosów)

OKRĘG NR 3 (FREKWENCJA 50.00%)

  • PIŁAT Małgorzata – 27.80 proc. (87 głosów)
  • GRULA Witold Czesław – 17.89 proc. (56 głosów)
  • PIETROWICZ Paweł – 44.73 proc. (140 głosów)
  • STEFAŃSKA Anna Róża – 9.58 proc. (30 głosów)

OKRĘG NR 4 (FREKWENCJA 40.12%)

  •  BIZIOR Konrad Wojciech – 46.49 proc. (86 głosów)
  • ZŁOMAŃCZUK Zbigniew Grzegorz – 53.51 proc. (99 głosów)

OKRĘG NR 5 (FREKWENCJA 47.47%)

  • KOWALIK Rafał – 47.37 proc. (144 głosy)
  • CHWIEJCZAK Kamil Bartłomiej – 32.24 proc. (98 głosów)
  • CZOP Alina Krystyna – 20.39 proc. (62 głosy)

OKRĘG NR 6 (FREKWENCJA 44.78%)

  • POMARAŃSKI Adam – 34.10 proc. (134 głosy)
  • WOJCIECHOWSKI Mirosław Tadeusz – 15.78 proc. (62 głosy)
  • WOLANIN Katarzyna – 9.67 proc. (38 głosów)
  • BIZIOR Katarzyna – 40.46 proc. (159 głosów)

OKRĘG NR 7 (FREKWENCJA 45.71%)

  • KAPUŚCIŃSKA Patrycja Izabela – 19.79 proc. (76 głosów)
  • KRASULA Jan – 32.29 proc. (124 głosy)
  • WRÓBLEWSKI Witold – 13.02 proc. (50 głosów)
  • OCZKOŚ Zdzisław Jan – 34.90 proc. (134 głosy)

OKRĘG NR 8 (FREKWENCJA 49.05%)

  • RYCAJ Małgorzata Maria – 54.11 proc. (191 głosów)
  • MATWIJ Tomasz – 8.78 proc. (31 osób)
  •  KŁUS Piotr – 37.11 proc. (131 głosów)

OKREG NR 9 (FREKWENCJA 47.49%)

  • TRACZYKIEWICZ Andrzej Piotr – 38.71 proc. (168 głosów)
  •  BEDNARZ-KIKUT Diana Nina – 7.37 proc. (32 głosy)
  • ZYCH Wiesław Janusz – 53.92 proc. (234 głosy)

OKRĘG NR 10 (FREKWENCJA 47.26%)

  •  HARKOT Irena Monika – 45.50 proc. (96 głosów)
  • SAMULAK Dariusz Michał – 54.50 proc. (115 głosów)

OKRĘG NR 11 (FREKWENCJA 51.74%)

  • NIZIO Monika Maria – 55.41 proc. (128 głosów)
  • SOCHA Jarosław – 44.59 proc. (103 głosy)

OKRĘG NR 12 (FREKWENCJA 42.68%)

  • GONTARZ Halina Barbara – 42.50 proc. (102 głosy)
  • KOT Adam Andrzej – 57.50 proc. (138 głosów)

OKRĘG NR 13 (FREKWENCJA 45.13%)

  • ĆMIEL Piotr – 26.17 proc. (56 głosów)
  • SOŁTYS Dariusz Jan – 22.43 proc. (48 głosów)
  • SZCZYGIEŁ Janusz –  51.40 proc. (110 głosów)

OKRĘG NR 14 (FREKWENCJA 51.85%)

  • HAŁASA Damian – 60.16 proc. (222 głosy)
  • WAWRYK Waldemar – 26.83 proc. (99 głosów)
  • DZIADOSZ Sławomir Józef – 13.01 proc. (48 głosów)

OKRĘG NR 15 (FREKWENCJA 41.67%)

  • GŁĄB Karol – 53.26 proc. (98 głosów)
  • WOŁOCH Wiesław Jan – 5.43 proc. (10 głosów)
  • DYGAS Mariusz Tomasz – 41.30 proc. (76 głosów)

Źródło: PKW

Skomentujesz?