Kandydaci do Sejmiku Województwa Lubelskiego

27 września 2018

Prezentujemy kandydatów w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego z okręgu Nr 5, czyli powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, zamojskiego, tomaszowskiego, oraz miasta na prawach powiatu – Zamościa.

Lista nr 7 (KW RUCH NARODOWY RP)

  1. KUPISZ Szczepan
  2. MISZTAL Jacek Seweryn
  3. ANTONIAK Tomasz
  4. SZABŁOWSKA Hanna Irena
  5. PISARSKA Elżbieta Krystyna
  6. PAPLIŃSKA Wioleta

Lista nr 6 (KW PARTII RAZEM)

  1. MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina
  2. LEWANDOWSKI Marian
  3. KACZYŃSKA Ewa Stefania
  4. IWAN Jarosław Paweł
  5. DOMAŃSKI Jakub

Lista nr 2 (KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE)

  1. BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz
  2. NIZIOŁ Jerzy
  3. SKROMAK Celina Ewa
  4. CISŁO Stanisław
  5. WIŚNIEWSKA Anna
  6. MULAWA Maciej
  7. KIELECH Stanisław
  8. SŁOTA Maria Wanda

Lista nr 4 (KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA)

  1. WOŹNICA Zofia Anna
  2. GRAD Mariusz
  3. POZNAŃSKI Marek
  4. MULAWA Andrzej Stanisław
  5. MAZUR Marian Jan
  6. NAJDA Aneta Elżbieta
  7. OSUCH Andrzej
  8. WOŁOSZYN Katarzyna

Lista nr 8 (KWW KUKIZ’15)

  1. KUDLICKI Andrzej Józef
  2. DANIŁOWICZ Grzegorz
  3. JASIŃSKI Krzysztof Mateusz
  4. LIZAK Malwina Magdalena
  5. KAMIŃSKA Barbara Ewa
  6. BRZYSKI Waldemar Edmund
  7. KAMIŃSKA Irena
  8. SZAST Edyta

Lista nr 10 (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

  1. GMYZ Maria
  2. MULAWA Michał
  3. KUSIAK-JANIEC Anna
  4. MRÓZ Anna Katarzyna
  5. GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan
  6. WRÓBEL Grzegorz
  7. BONDYRA Robert Andrzej
  8. MISZTAL Stanisław

Lista nr 5 (KKW SLD LEWICA RAZEM)

  1. PALONKA Marek Franciszek
  2. BUCZKO Monika
  3. KRASOŃ Sylwester
  4. BASAJ Beata
  5. SĘDZIAK Mariusz
  6. ANTONIUK Danuta Władysława
  7. KORNIAK Krzysztof Mateusz
  8. WASZKIEWICZ Gerard

Lista nr 9 (KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE)

  1. CZARNECKI Tomasz
  2. BŁASZCZAK Maciej Mirosław
  3. SZYDŁOWSKA-TUTAJ Magdalena Paulina
  4. GAUDA Weronika AGATA
  5. SMYK Artur Janusz
  6. MATYSEK Emilia Maria
  7. PAROL Adam
  8. ROSIŃSKA-ŁUBKOWSKA Katarzyna Anna

Lista nr (KWW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA)

  1. KIECANA Marcin Radosław
  2. SZMIDT Katarzyna
  3. MAŚCIBRODA Henryk Kazimierz
  4. WITKOWSKI Adam
  5. ONUCH Joanna

Lista nr (KW WOLNI I SOLIDARNI)

  1. SPLEWIŃSKI Marek
  2. KWIECIŃSKA Monika Ewa
  3. KOZYRA Adam Andrzej
  4. LIMINOWICZ Sebastian
  5. GADECKA Agnieszka Kamila
  6. KŁYŻ Józef
  7. MIELNIK Anna

Czytaj także:

Skomentujesz?