Gm. Radecznica: Kandydaci do Rady Gminy

24 września 2018

Bazylika św. Antoniego w Radecznicy. Foto: Tomasz Gaudnik/Archiwum

Prezentujemy kandydatów na radnych do Rady Gminy w Radecznicy.

OKRĘG NR 1

Gruszka Zaporska

  • Gumieniak Jerzy Bolesław (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Kapica Roman Aleksander (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)

OKRĘG NR 2

Gaj Gruszczański, Zakłodzie

  • Dudek Anna Zofia (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Kawka Ryszard Jan (KWW STĄD POCHODZIMY)
  • Krukowska Renata Bożena (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Marzec Stanisław (KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE)

OKRĘG NR 3

Mokrelipie

  • Jachymek Tomasz (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Piróg Zdzisława (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)
  • Winiarczyk Helena (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Zych Andrzej (KWW STĄD POCHODZIMY)

OKRĘG NR 4

Radecznica: ul. Parkowa, ul. Klasztorna, ul. Gwarna, ul. Cicha, ul. B. Prusa od nr 9 do nr 64

  • Jaskuła Ewa Bogumiła (KWW STĄD POCHODZIMY)
  • Kubina Zbigniew (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Sznitowska Laura Maria (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Wachowicz Alfred (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)

OKRĘG NR 5

Radecznica: ul. B. Prusa od nr 2 do nr 8, ul. Krótka, ul. Ludowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Uście, ul. Zamojska, ul. Zdrojowa, ul. Zielona

  • Biłant Anna Wioletta (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Chwiejda Leszek Marek (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Kłodnicki Krzysztof Adam (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)

OKRĘG NR 6

Latyczyn

  • Buszowska Anna (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Nastaj Maciej (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)
  • Paszko Grażyna Maria (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Wypych Maria (KWW STĄD POCHODZIMY)

OKRĘG NR 7

Zaporze

  • Mameła Mirosław (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Sarzyński Edmund Andrzej (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Szcześniak Ilona (KWW STĄD POCHODZIMY)
  • Śledź Alina Janina (KWW „ZDROJE INNOWACJI”)
  • Zgórska Alicja Katarzyna (KKW SLD LEWICA RAZEM)

OKRĘG NR 8

Podlesie Duże, Podlesie Małe

  • Garbarz Jan (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Olech Janusz (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Szcześniak Marian (KWW STĄD POCHODZIMY)

OKRĘG NR 9

Zaburze

  • Kurek Stanisław Lucjan (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Kot Renata (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Sitarz Emilia Stanisława (KWW STĄD POCHODZIMY)

OKRĘG NR 10

Dzielce, Gorajec-Zagroble-Kolonia, Podborcze

  • Małysz Joanna Bożena (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Pyda Grzegorz (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)

OKRĘG NR 11

Gorajec-Stara Wieś

  • Osman Mariusz (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 12

Gorajec-Zagroble

  • Charkot Barbara (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Olech Jarosław Antoni (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 13

Gorajec-Zastawie

  • Chorzępa Łukasz (KWW STĄD POCHODZIMY)
  • Ładosz Stanisław (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Wojtaszek Bożena (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 14

Czarnystok od nr 109 do nr 203, Wólka Czarnostocka

  • Ożóg Tomasz Dominik (KWW STĄD POCHODZIMY)
  • Piwowarek Andrzej (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)
  • Sitarz Jan (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 15

Czarnystok od nr 1 do nr 107a, Trzęsiny

  • Dubaj Sławomir Kazimierz (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Siemczyk Teresa (KWW STĄD POCHODZIMY)
  • Soja Barbara Anna (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)
  • Żłób Tadeusz Jan (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA)

Skomentujesz?