Gm. Sułów: Lista kandydatów do Rady Gminy

22 września 2018

Publikujemy listę kandydatów do Rady Gminy Sułów.

OKRĘG NR 1

Sołectwa Sułów, Sułów-Kolonia

  • Kołcon Witold (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Pietrykowski Ryszard Janusz (KWW LEONA BULAKA)
  • Prus-Pańczyk Irena (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Poźniak Paweł (ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)

OKRĘG NR 2

Sołectwa Kulików, Rozłopy-Kolonia, Sułówek

  • Bis Marek (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Braszko Adam (KWW LEONA BULAKA)
  • Kwiatkowski Radosław Paweł (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 3

Sołectwo Deszkowice Pierwsze od Nr 1 do 113

  • Adach Dariusz Krzysztof (KWW KUKIZ’15)
  • Bednarz Zbigniew (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Humaniak Barbara Urszula (KWW LEONA BULAKA)
  • Pańczyk Henryk Eugeniusz (KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE)
  • Rycaj Zbigniew (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 4

Sołectwo Deszkowice Pierwsze od Nr 114 do 226

  • Bełkot Waldemar (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Ciebień Marcin (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Surma Józef Kazimierz (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)
  • Szafraniec Jacek (KWW LEONA BULAKA)

OKRĘG NR 5

Sołectwo Rozłopy

  • Górska Czesława Łucja (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Kitowski Grzegorz (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Magryta Józef (KWW LEONA BULAKA)

OKRĘG NR 6

Sołectwo Sąsiadka

  • Ferenc Krzysztof Marcin (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Orchowski Stanisław (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)
  • Popielec Andrzej Sławomir (KWW LEONA BULAKA)

OKRĘG NR 7

Sołectwo Źrebce

  • Głąb Ryszard Józef (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Kościk Katarzyna (KWW LEONA BULAKA)
  • Wawryk Ryszard (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)

OKRĘG NR 8

Sołectwo Sułowiec

  • Bazeli Henryka (KWW LEONA BULAKA)
  • Krukowski Grzegorz (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Mazurek Adam (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
  • Podkościelny Mirosław Józef (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)

OKRĘG NR 9

Sołectwa Tworyczów od Nr 22 do 97, Kawęczyn-Kolonia

  • Krzeszowski Grzegorz (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Lachowicz Dorota (KWW LEONA BULAKA)
  • Żuk Janusz (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 10

Sołectwo Tworyczów od Nr 1 do21 i od nr 98 do 178a

  • Chraplewski Daniel Grzegorz (KW ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE)
  • Dumała Piotr (KWW LEONA BULAKA)
  • Śliwińska Ewelina Anna (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Wyłupek Małgorzata Anna (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

OKRĘG NR 11

Sołectwo Kitów

  • Santus Zbigniew (KWW LEONA BULAKA)
  • Szkołut Janusz (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)

OKRĘG NR 12

Sołectwo Deszkowice Drugie

  • Jarosz Piotr Wiesław (KWW LEONA BULAKA)
  • Lipski Marek (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)

OKRĘG NR 13

Sołectwo Michalów (ul. Osiedlowa od Nr 10A do 18)

  • Bubiłek Mariusz Rafał (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)
  • Sagan Krzysztof (KWW LEONA BULAKA)

OKRĘG NR 14

Sołectwo Michalów (ul. Osiedlowa od Nr 3 do 8C i Parkowa)

  • Łoś Mariusz (KWW LEONA BULAKA)
  • Maciąg Krzysztof (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)

OKRĘG NR 15

Sołectwo Michalów (ul. Chmielna, Nadrzeczna, Ogrodowa, Orzechowa i Zielona)

  • Kłus Anna Barbara (KWW ANNY KŁUS)
  • Pańczyk Renata (KWW LEONA BULAKA)
  • Popielec Bartłomiej Jan (KWW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY)

Skomentujesz?